Organizatoriai

Informacijos technologijų mokymo centras, VšĮ

Mokymo paslaugų ir konsultacijų įmonė.

 • Autorizuotas Adobe mokymo centras (InDesign, Photoshop, Illustrator, Muse, Animate, AfterEffects)
 • SketchUp mokymo centras
 • Pearson VUE, ECDL testavimo centras
 • Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaiga
 • ITMC Kompiuterijos akademija - metinė moksleivių kompiuterių mokykla
 • Leidybos akademija - maketavimo, tinklalapių kūrimo, grafinio dizaino mokymai
 • Success.lt (Asociacija „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“)

  Kodėl vadinamės „Intelektinio Kapitalo Ugdymo“ asociacija?Norime labiau atkreipti Jūsų dėmesį į visuomenėje vykstančius pokyčius. Žinios tampa svarbesnės už kapitalą. Marksas buvo teisus, kad kapitalą perims darbuotojai, nes tas kapitalas jau ne fizinis, o intelektinis. Jis yra mūsų galvose, o ne bankų sąskaitose ir ne mašinose, nekilnojamame turte ar akcijų biržoje. Darbuotojai savo kapitalą, gali pasiimti kai keičia darbo vietas. Pamiršdami tai, įmonių buhalteriai šiandien skaičiuoja tik įmonių fizinį turtą. Jie kompanijos kapitalą...

  Verslo informacinis parkas, VšĮ

  VšĮ „Verslo informacinis parkas“ – dinamiškai besiplečianti įmonė, siūlanti įvairias seminarų, konferencijų, verslo susitikimų organizavimo paslaugas. Įmonė siūlo renginių organizavimo paslaugas Lietuvoje ir užsienio šalyse. Sukaupta patirtis ir profesionalių darbuotojų būrys užtikrina aukštą siūlomų paslaugų kokybę.

  Aristera Dexia, VšĮ

  VšĮ ,,Aristera Dexia“     Aristera – kairė, Dexia – dešinė, tai nervų sistemos ir proto veiklos poliai, tai raktas į begalę darbinės veiklos ir asmeninio gyvenimo, žinių valdymo ir praktikos klausimų. Aristera Dexia organizuoja seminarus įmonėms ir visuomenei lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

  Visuomeninio jaunimo klubas

  Visuomeninio jaunimo klubas (VJK) – tai susibūrusi ambicinga bendraminčių organizacija, vienijanti jaunus žmones, aktyviai besireiškiančius viešojoje erdvėje bei nevyriausybinių organizacijų veikloje. VJK nariai – tai nebijantys drąsiai išsakyti savo moralinių ar politinių įsitikinimų, turintys nemažai visuomeninės veiklos patirties jauni žmonės, susibūrę tam, kad galėtų efektyviai siekti juos vienijančių tikslų.

  Lexpertum, UAB

  UAB “LEXPERTUM” – sėkmingai Lietuvoje dirbančių profesionalių teisininkų komanda, siekianti savo klientams teikti kokybiškiausias teisės paslaugas įvairiose teisės srityse.