Organizatoriai

Docinta, UAB

UAB „Docinta“ tai buhalterines paslaugas teikianti įmonė, įsteigta 2004 metais bei siūlanti juridiniams ir fiziniams asmenims plataus pobūdžio paslaugas - nuo buhalterinės apskaitos vedimo, dokumentų tvarkymo iki vidinės įmonės finansų analizės. Įmonė ne tik specializuojasi buhalterinės apskaitos srityje, tačiau kartu norėdama pasidalinti savo patirtimi organizuoja "Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindų" kursus, kurių metu lektoriai vadovaujasi ne tik teorinėmis apskaitos žiniomis, bet ir sukaupta darbine patirtimi. Kliento poreikių įgyvendinimas...

U. Savickas ir partneriai, VšĮ

UStraining yra USgroup verslų grupės narė, kuri specializuojasi rengdama atviruosius ir vidinius seminarus, kurdama ir įgyvendindama kvalifikacijos tobulinimo programas bei mokymų projektus. Dirbame sisteminiu požiūriu, kuris leidžia įmonei taikyti kompleksinius sprendimus. Ieškome tinkamiausių sprendimų, modelių ir finansinių instrumentų.

Projekona, UAB

Mokymai, konsultacijos, seminarai, projektų valdymas. Mes esame novatoriška, kūrybinga ir lanksti profesionalų komanda, besivadovaujanti europietiškomis vertybėmis.

Žinių centras, UAB

UAB „Žinių centras“ – seminarų, mokymų, konferencijų organizatorius.

Moters studija

MOTERS STUDIJA - asmeninio gyvenimo kompetencijų ugdymo mokykla Moteriai. Pramogai, kūrybai, savęs pažinimui, grožiui...

Agentūra ŪPAS, UAB

Agentūros ŪPAS pagrindinės veiklos kryptys yra verslo motyvacinių ir kūrybiškumo skatinimo renginių, pažintinių ir mokomųjų seminarų, naudingo laisvalaikio organizavimo paslaugos.

Bridge2Apex, UAB

Mokymų paslaugų ir konsultacijų įmonė, ECDL testavimo centras.UAB "Bridge2Apex" įregistruota Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąraše.