Straipsniai

Laisvalaikio animatoriai - renginiai, pramogos ir nieko bendro su animaciniais filmukais

Vasara... Daugeliui tai kelionių metas, o jaunimui, dar ir proga papildyti piniginę. Žiūrint darbo skelbimus įprasta matyti „reikalingos kambarinės, padavėjai, indų plovėjai ar viešbučių administratoriai“. Apie šias profesijas žinome, tačiau tarp tų skelbimų atsiranda ir tokia pozicija kaip animatorius. Kas tai?

Masažo kursai: Naudingos žinios ir įgūdžiai ar pinigų švaistymas?

Šiuo metu masažai tampa vis populiaresniais. Iš vienos pusės jų populiarumą skatina šiuolaikinis gyvenimo tempas, kuris palieka vis mažiau laiko kokybiškam poilsiui ir rūpinimuisi sveikata, o iš kitos pusės - masažai tapo tiesiog madingi.

Bendrųjų kaštų minimizavimas – vadovo rūpestis

Įmonės veiklos kaštų minimizavimas (tiksliau – optimizavimas, siekiant atsisakyti neefektyvių kaštų) svarbus kiekvienai įmonei, nes tai pagrindinis nuo įmonės vadovų valios priklausantis veiksnys, leidžiantis dirbti pelningai, kadangi pajamų uždirbimo galimybėms įmonės valia turi kur kas mažiau įtakos.

Kokybiška vadyba be (vadybos ir kaštų) apskaitos? Ji papraščiausiai negalima

Deja, tik retos įmonės vadybos personalas patenkintas informacija, kurią gauna apie vadovaujamą veiklą ir joje dirbančių darbuotojų darbą. Kur kas dažniau vadovams trūksta patikimos informacijos, kuria remdamiesi jie galėtų drąsiai priimti reikalingus verslo vadybos sprendimus.

Atskaitomybė vadovui

Įmonių vadybos aparato darbuotojai – tiek aukščiausi vadovai, tiek žemesniųjų grandžių vadybininkai – sprendimams priimti naudojasi įvairia jiems reikalinga, su sprendžiamu klausimu susijusia informacija. Suprantama, vadovai visuomet nori, kad jų gaunama informacija būtų pakankamai išsami ir patikima, kad jos pagalba būtų galima minimaliai sumažinti klaidingo sprendimo priėmimo riziką.