Asmeninis efektyvumas

STILIUS IR ASMENYBĖ

Šių mokymų galiojomo laikas yra pasibaigęs. Rekomenduojame peržiūrėti kitus šio organizatoriaus mokymus arba kitus mokymus šioje kategorijoje.

Lektoriai:
Alvyda Jasilionytė


Alvyda Jasilionytė, sertifikuota London Image Institute, AICI (The Association of Image consultant International) FLC,  įvaizdžio konsultantė-trenerė, meno kuratorė, lektorė, knygų autorė, turinti 24 m. profesinės veiklos patirtį. Dėstė Verslo vadybos akademijoje (dabar K. Simonavičiaus universitetas) Verslo etiką lietuvių ir anglų k. Dėsto Vilniaus dailės akademijos (VDA) Kostiumo katedroje kursą „Pažangi mada“, VDA UNESCO Kultūros vadybos ir kultūros politikos katedroje „Organizacijos įvaizdžio kūrimą“, prisidėjo rengiant Įvaizdžio stilisto programą MARKO (Marijampolės kolegija) ir dėstė šiuos dalykus: „Garderobo formavimo pagrindai“, „Protokolo ir etiketo pagrindai“, „Socialiniai vaidmenys ir darbas su klientais“.  Veda seminarus dalykinio etiketo ir protokolo, organizacijos įvaizdžio formavimo, profesionalios išvaizdos, svetingumo ir dėmesingo aptarnavimo, prisistatymo ir bendravimo temomis valstybinio sektoriaus ir privačių įmonių darbuotojams. Konsultuoja ir pataria stiliaus, įvaizdžio ir profesinės karjeros klausimais. Daugelio TV laidų viešnia, straipsnių autorė, lektorė, filantropinės iniciatyvos pradininkė „Mandagumas – svarbus“. Knygų „Dalykinės išvaizdos vadovas“, „Kaip elgtis teatre“, „Kaip elgtis prie stalo“ ir mini siužetų „Kaip elgtis gatvėje“, „Kaip elgtis transporte“ autorė. Daugiau informacijos rasite internete adresu: www.alvyda.comTikslai: Supažindinti su skirtingais stiliais Ugdyti gebėjimus savo asmenybę išreikšti pasirinkto stiliaus elementais Ugdyti gebėjimą susikurti garderobo pagrindą Supažindinti su etiketo pasimatymo etiketo subtilybėmis Supažindinti su aksesuarų parinkimo ir derinimo taisyklėmis   


Kompetencijos: Gebės atskirti ir pasirinkti sau tinkamą stilių, pagal situaciją Mokės tinkamai pasirinkti stilių, kuris išreikštų asmenybę : “Iš vidaus į išorę” Gebės efektyviai apsipirti ir susikomplektuoti garderobo pagrindą Žinos ir gebės pritaikyti pasimatymo etiketo taisykles Mokės tinkamai priderinti ir pasirinkti aksesuarus pagal veido ir kūno formą, pasirinktą stilių,  situaciją   Ugdomos kompetencijos: Vizualaus įvaizdžio formavimo, stiliaus formų pažinimo, harmonijos ir etiketo.  

9:00 – 16:30 Asmenybė ir stilius Pirmas įspūdis Kas yra stilius? Aš ir mano stilius Gyvenimo tikslai Mano siekiamas įvaizdis ir gyvenimo tikslai Asmenybė ir savęs vertė   Stilių apžvalga ir koks skirtumas tarp jų Asmeninio stiliaus analizė   Prisižiūrėjimas ir aksesuarai Prisižiūrėjimas Kaip atrodyti jauniau Kas labiausiai pastebima moters aprangoje Fokus detalės Aksesuarai atskleidžia asmenybę Akiniai ir veido forma Harmonija, darna ir ekologiška mada   Garderobo planavimas ir garderobo pagrindas Dienos veikla ir apranga Kaina ir kokybė Noriu ir reikia Rekomenduojama apranga kelionei Rekomenduojama apranga pasimatymui Pasimatymo etiketas

Programa

Asmenybė ir stilius Pirmas įspūdis Kas yra stilius? 

Aš ir mano stilius 
Gyvenimo tikslai 
 Mano siekiamas įvaizdis ir gyvenimo tikslai 
 Asmenybė ir savęs vertė   

Stilių apžvalga ir koks skirtumas tarp jų 
 Asmeninio stiliaus analizė   

Prisižiūrėjimas ir aksesuarai 
 Prisižiūrėjimas 
 Kaip atrodyti jauniau 
Kas labiausiai pastebima moters aprangoje 
 Fokus detalės 
 Aksesuarai atskleidžia asmenybę 
 Akiniai ir veido forma 
 Harmonija, darna ir ekologiška mada   
Garderobo planavimas ir garderobo pagrindas 
Dienos veikla ir apranga 
Kaina ir kokybė 
 Noriu ir reikia 
 Rekomenduojama apranga kelionei Rekomenduojama apranga pasimatymui 
 Pasimatymo etiketas

Lygis: Tipas: Trukmė: Miestas:
Tinka visiems Atviras seminaras 6 a. val. Vilnius

Kaina: 159 €

Metodika: diskusijos, vizualinių pavyzdžių analizė, video analizė, darbas porose, praktinės užduotys. Seminaro dalyviai gaus išsamų seminarą, užrašus ir praktinius patarimus.  UAB AJ IMAGE GROUP sertifikatus.

Organizuoja: AJ image group, UAB
Tel. (8 5) 2731035; +370 687 33462; Faks. (8 5) 2731035
Svetainė: http://www.alvyda.com

Tvarkaraštis
Informacijos nėra