Vadovavimas ir valdymas

LYDERYSTĖS STIPRINIMAS PER SĄMONINGUMO UDGYMĄ. Kaip atrasti motyvaciją būti pavyzdžiu ir save realizuojančiu profesionalu?

Lektoriai:
EGLĖ MASALSKIENĖ

 Lektorė Eglė Masalskienė keliais žodžiais apie save:
"Esu psichologė,  1989 m. baigiau Vilniaus universitetą, vėliau mokiausi kognityvinės elgesio terapijos, susipažinau su koučingu (coaching) ir DIAMEE metodu (jis skirtas į dialogą orientuoto bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių lavinimui), podiplominėse studijose LSMU mokiausi įsisąmoninimu grįstų metodų taikymo terapijoje ir mokymuose (dažnai tai minima kaip mindfulness), keletą metų domėjausi psichologinėmis tipologijomis… Visa tai, ko išmokau (ir kuo patikėjau, kad “veikia”) siekiu panaudoti kurdama mokymų programas - seminarus įvairioms organizacijoms vedu jau daugiau nei 15 metų. Taip pat konsultuoju, rašau straipsnius populiariosios psichologijos temomis (www.psichologijakasdien.lt), vedu mindfulness praktikų grupes (https://www.facebook.com/MindfulnessKursai/)."

•    Lyderio kaip savo srities profesionalo įvaizdis šiuolaikinėje organizacijoje: vertybės, mąstymo įpročiai, elgesys… (teorinė dalis ir diskusija).
•    Vertybės, mąstymo įpročiai ir asmenybės augimas pagal spiralinės dinamikos teoriją (teorinė dalis ir patyriminis žaidimas, leidžiantis pastebėti savo mąstymo ir elgesio įpročius).
•    Emocinė branda ir lyderio bruožai: EQ lyderystėje (teorinė dalis ir  praktiniai pavyzdžiai).
•    Sąmoningumas kaip viena iš lyderystei būdingų savybių (teorinė dalis supažindinant su  šiuolaikiniais sąmoningumo ugdymo metodais, grindžiamais “mindfulness” , t.y., įsisąmoninimo gebėjimų stiprinimu).
•    Vidinės motyvacijos įsisąmoninimas ir keitimas (praktiktiniai užsiėmimai).
•     Sąmoningumo ugdymas lavinant emocijų valdymo gebėjimus ir impulsyvias reakcijas bendraujant, (praktiniai užsiėmimai mokantis specialių technikų ir aptariant galimybes panaudoti šias praktikas kasdienėse veiklose).
•    Sąmoningumo ugdymas stiprinant gebėjimą suvokti ir pasirinkti savo bendravimo stilių siekiant daryti įtaką kitiems: motyvuoti, suteikti grįžtamąjį ryšį  ir pan… (praktiniai užsiėmimai mokantis specialių technikų ir aptariant galimybes panaudoti šias praktikas kasdienėse veiklose).
•    Bendrystė, bendruomeniškumas ir lyderystė - jei pažvelgtume platesniu nei vien tik savo srities specialisto žvilgsniu - motyvacija asmeniniam augimui… (diskusija seminaro pabaigai).

Programa

Pradžia   9.00 val.

Pabaiga 16.00 val.

Lygis: Tipas: Trukmė: Miestas:
Tinka visiems Atviras seminaras 8 akad. val. Vilnius, Kaunas

Kaina: 119 €


PVM netaikomas pagal LR PVM įstatymo 22 str., kavos pertraukėlės ir pietūs įskaičiuoti. Teikiami sertifikatai.   Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2018 m. rugpjūčio 2 d. įsakymu Nr. 27V-115 mokymų  įmonė  įtraukta į Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą.

Organizuoja: Baltic Personnel Strategy Project, UAB
Filaretų g. 67, Vilnius
Tel. +370 686 14888; Faks. -
Svetainė: http://www.strategija.lt/

Tvarkaraštis
Miestas Data Vieta
Vilnius 2019-02-04 Viešbutis " Green Vilnius Hotel", konferencijų salė, Pilaitės pr. 20, Vilnius
Kaunas 2019-02-06 Viešbutis " Hof Hotel", konferencijų salė, Maironio g. 21A, Kaunas
Kiti panašūs kursai