Verslo vystymas

NEMOKAMAS pažintinis seminaras.

Lektoriai:
Paulius Petrėtis

Informacijos saugumo, veiklos tęstinumo, informacinių technologijų valdymo konsultantas, diegiantis informacijos saugumo valdymo sistemas privataus bei viešojo sektoriaus organizacijose.
Paulius Petrėtis informacijos saugumo srityje dirba daugiau nei 10 metų. Veda seminarus ir mokymų kursus informacijos saugumo, informacijos saugumo valdymo, veiklos tęstinumo ir kitomis temomis įvairiose organizacijose. Lektorius turi patirties apmokant stambius, iki 600 žmonių kolektyvus, yra kviečiamas skaityti pranešimus tarptautiniuose seminaruose.
Paulius Petrėtis yra sertifikuotas informacijos saugumo vadovas (angl. Certified Information Security Manager - CISM), sertifikuotas informacinių sistemų auditorius (angl. Certified Information System Auditor – CISA), taip pat turi daugelį kitų sertifikatų informacijos saugumo ir informacinių technologijų srityse. 
Paulius Petrėtis yra Tarptautinės informacinių sistemų audito ir kontrolės asociacijos ISACA, Lietuvos skyriaus valdybos narys – marketingo ir viešųjų ryšių direktorius. 

Viename seminare paprastai dalyvauja iki 8 žmonių, po 1-2 dalyvius iš vienos įmonės. Seminarų metu dalyviai gauna atsakymus į rūpimus klausimus, diskutuoja, konsultuojasi su lektoriumi.

BŪTINA išankstinė registracija

Programa

o Nuo ko ir kodėl reikia saugoti informaciją
o Kas yra informacijos saugumo valdymo sistema (ISVS)
o Ką apima ISVS
o Kokie yra ISVS diegimo etapai
o Kokia ISVS nauda
o Kas yra ISVS standartas ISO 27001
o Kaip vyksta sertifikavimas pagal ISO 27001 standartą ir kokia jo nauda
o Kuo Jums gali padėti „Bureau Veritas“

Lygis: Tipas: Trukmė: Miestas:
Tinka visiems Atviras seminaras 2 valandos Vilnius

Kaina: 0 €

Bureau Veritas Lit, UAB
Ukmerges g. 369A, Vilnius
Tel. (8 5) 239 50 70;

Tvarkaraštis
Informacijos nėra