Verslo vystymas

NEMOKAMAS pažintinis seminaras.

Lektoriai:
Aloyzas Mikšys

„Bureau Veritas“ sertifikavimo vadovas, vykdantis vadybos sistemų sertifikavimo veiklos plėtrą Lietuvoje. Rengia ir veda mokymo kursus, praktinius seminarus kokybės, socialinio atsakingumo vadybos sistemų, projektų vadybos, jų efektyvumo bei audito temomis tiek viešajam, tiek privačiam sektoriui.
Yra sertifikuotas ISO 9001, ISO 14001, SA8000 vadybos sistemų auditorius, atliekantis auditus įvairių gamybos ir paslaugų sričių įmonėse nuo 1997 m.
Aloyzas Mikšys aktyviai prisideda prie kokybės, socialinio atsakingumo idėjų populiarinimo Lietuvoje, yra Lietuvos standartizacijos departamento technikos komiteto TK 24 „Kokybė” narys, Lietuvos projektų vadybos asociacijos steigėjas ir narys bei Project Management Institute (PMI, JAV) narys.

Viename seminare paprastai dalyvauja iki 8 žmonių, po 1-2 dalyvius iš vienos įmonės. Seminarų metu dalyviai gauna atsakymus į rūpimus klausimus, diskutuoja, konsultuojasi su lektoriumi. BŪTINA išankstinė registracija.

Programa

o Kas yra socialinis atsakingumas o Ką apima socialinis atsakingumas pagal SA 8000 standartą o Kokia socialinio atsakingumo nauda o Kas yra Socialinio atsakingumo standartas SA 8000 o Kaip vyksta sertifikavimas pagal SA 8000 standartą ir kokia sertifikavimo nauda o Kuo Jums gali padėti „Bureau Veritas“

Lygis: Tipas: Trukmė: Miestas:
Tinka visiems Atviras seminaras 2 valandos Vilnius

Kaina: 0 €

Bureau Veritas Lit, UAB
Ukmerges g. 369A, Vilnius
Tel. (8 5) 239 50 70;

Tvarkaraštis
Informacijos nėra