Personalo vadyba

Veiksmingas biuro administravimas: darbo efektyvinimas, personalo valdymas ir lengvas bendravimas su klientais

Šių mokymų galiojomo laikas yra pasibaigęs. Rekomenduojame peržiūrėti kitus šio organizatoriaus mokymus arba kitus mokymus šioje kategorijoje.

Lektoriai:
Mantas Mikalopas

Mantas Mikalopas yra advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ advokatas. Pagrindinės advokato praktikos sritys: darbo, įmonių, sutarčių bei reklamos teisė, civilinės atsakomybės taikymas ir atstovavimas teisminiuose ginčuose. Mantas Mikalopas taip pat teikia teisines konsultacijas įvairiose visuomenės informavimo priemonėse, veda įmonių vidinius ir atviruosius mokymus. Tarptautinio teisės žinyno „Chambers Europe“ paskelbtame 2016 m. geriausių advokatų kontorų ir teisininkų reitinge advokatų kontora „iLAW“ buvo įvertinta kaip viena iš lyderiaujančių teisės firmų darbo teisės srityje, o advokatas Mantas Mikalopas išskirtas kaip darbo teisės ekspertas. Šis advokatas žinyne „Chambers Europe“ įvardijamas kaip kylanti žvaigždė Lietuvos darbo teisės rinkoje, jis yra pelnęs klientų pripažinimą dėl to, kad „ieško sprendimų, o ne tik išvardija galimybes“.
Julius Lipavičius
Verslo ekonomistas, UAB „Mokesčių srautas“ analitikas. Pagrindinės praktikos sritys – informacinės technologijos, analitinė veikla, įmonių darbo procesų optimizavimas. Nuo 2014 m. veda MS Excel kursus buhalteriams, finansininkams, ekonomistams.
Danutė Kontrimavičienė
Lietuvos valstybės naujojo archyvo Dokumentų valdymo priežiūros skyriaus vedėja.
Donaldas Duškinas
Transformacinio koučingo specialistas. Mokymų treneris, turintis 14 m. asmeninio tobulėjimo, viešojo kalbėjimo, aktyvaus pardavimo, komandos formavimo, sėkmingų derybų, laiko planavimo, streso valdymo ir kt. mokymų vedimo patirtį. Profesionalus dramos teatro režisierius ir aktorius. Sertifikuotas vaikščiojimo žarijomis treneris („Eight Directions“, Švedija). Sertifikuotas transformacinės meditacijos mokytojas. Reiki meistras mokytojas.

Personalo dokumentacijos svarba kilus darbo ginčui. Personalo dokumentų rengimas. Lektorius – advokatas Mantas Mikalopas (10.00–11.30 val.).

  • Priėmimo į darbą dokumentavimas (darbo sutartys, pareigybės aprašymas, darbo tvarkos taisyklės ir kt. dokumentai);
  • Darbo santykių metu rengiami dokumentai (dokumentai dėl darbo sutarties keitimo, naujos tvarkos, susitarimai ir kt.);
  • Nuobaudų ir skatinimų dokumentavimas (tarnybiniai pranešimai, reikalavimai pasiaiškinti, pasiaiškinimai, įsakymai, aktai ir kt.);
  • Atleidimo iš darbo klausimai: procesai ir dokumentacija.
Automatizuotas administratoriaus darbe naudojamų dokumentų ir pranešimų formavimas, naudojant MS Excel ir Word programas. Lektorius – Julius Lipavičius (11.30–12.15 val.).

Bendravimo su klientais įgūdžių tobulinimas. Vertės sukūrimas. Lektorius – Donaldas Duškinas (13.15–14.45 val.).
  • Bendravimo su klientais procesas;
  • Kas sukuria vertę bendravimo su klientais proceso metu?
  • Pozityvių įsitikinimų svarba bendraujant su klientais.
Dokumentų valdymo aktualijos. Lektorė – Danutė Kontrimavičienė (15.00–16.30 val.).
  • Dokumentų valdymą reglamentuojantys teisės aktai, jų pakeitimai ir taikymas;
  • Dokumentų valdymo organizavimas;
  • Dokumentų ir bylų apskaita, pagrindiniai dokumentų tvarkymo ir saugojimo reikalavimai.

Programa

Seminaro trukmė: 10.00–16.30 val. Registracija 9.00–10.00 val. Pertraukos: 12.15–13.15 val. (pietūs), 14.45–15.00 val. (kava, arbata, saldumynai).

Lygis: Tipas: Trukmė: Miestas:
Tinka visiems Atviras seminaras 7 ak. val. Vilnius

Kaina: 145.2 €

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir seminaro el. dalyvio pažymėjimą.

Sertifikacija:
UAB „Mokesčių srautas“ įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2013 m. sausio 2 d. įsakymu Nr. 27V-2 „Dėl valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo“ (Žin., 2013, Nr. 2-82).

Mokymų kaina
su pietumis 120.00 Eur + PVM

Organizuoja: Countline (Mokesčių srautas, UAB)
Sėlių g. 33/2, LT-08109 Vilnius
Tel. (8 5) 263 9922; Faks. (8 5) 263 9920
Svetainė: http://www.countline.lt

Tvarkaraštis
Informacijos nėra
Kiti panašūs kursai