Asmeninis efektyvumas

Asmeninio efektyvumo ir laiko valdymo mokymai

Šių mokymų galiojomo laikas yra pasibaigęs. Rekomenduojame peržiūrėti kitus šio organizatoriaus mokymus arba kitus mokymus šioje kategorijoje.

Lektoriai:

Tomas Lekavičius - pokyčių treneris, įvairių projektų bei verslų įkūrėjas, lyderis ar komandų narys padėjęs šimtams žmonių (nuo Kanados iki Kinijos) ir dešimtims įmonių (nuo smulkaus lietuviško verslo iki tarptautinių korporacijų) įgyvendinti didesnius ar mažesnius pokyčius.

MOKYMAI SKIRTI: 

Veiklioms ir daugiau siekiančioms asmenybėms, be kompromisų vertinančioms savo laiką. Įvairių sričių profesionalams, siekiantiems įgyti maksimaliai į praktiką orientuotą informaciją sprendžiant sunkiausias asmeninio efektyvumo problemas. Žmonėms, norintiems gyventi pilnavertį, subalansuotą gyvenimą ir pasiekti aukštus rezultatus prioritetinėse srityse (asmeniniame gyvenime, karjeroje, sveikatoje ir kt.). 

Programa

Mokymų temos:

  • Asmeninio efektyvumo suvokimas, platesnės koncepcijos pristatymas;
  •  Du lemiami faktoriai pokyčių valdyme;Į
  •  pročių ir pokyčių architektūra;
  •  Energijos ir dėmesio valdymas;
  •  Sąmoningumo teorija ir praktika;
  •  Stresas: kaip kontroliuoti bei pritaikyti savo naudai;
  •  Dalyvių kasdieninio efektyvumo auditas;
  •  Tolimesnių žingsnių plano sudarymas, ilgalaikės naudos užtikrinimas.

MOKYMŲ LEKTORIUS: Tomas Lekavičius yra tarptautinių IT projektų vadovas, padedantis globalioms korporacijoms spręsti sunkiausias optimizacijos problemas logistikoje ir strategiškai vystyti komandų komunikacijos procesus. Kasdien dirbdamas su daugiau nei 40 analitikų, programinės įrangos inžinierių, technologijų ekspertų ir logistikos specialistų Tomas kuria pokyčius ne tik procesų bei komandų valdyme, bet ir darbuotojų produktyvume, dėmesio kontrolėje.

Tipas: Trukmė: Miestas:
Atviras seminaras 3,5 val. Vilnius

Kaina: 40 €

KITA INFORMACIJA: Grupės dydis 7 - 14 dalyvių.
Po mokymų atsiųsime susistemintą mokymų medžiagą bei pažymėjimą. Papildoma informacija el. paštu: mokymai@firsty.lt arba tel nr.: +370 68 796 306.

Organizuoja: Firsty.lt (JM Group, UAB)
A. Domaševičiaus g. 3, Vilnius
Tel. +370 68 796 306;
Svetainė: http://firsty.lt

Tvarkaraštis
Informacijos nėra
Kiti panašūs kursai