Profesiniai mokymai

Skaitmeninės fotografijos mokymai pradedantiesiems

Šių mokymų galiojomo laikas yra pasibaigęs. Rekomenduojame peržiūrėti kitus šio organizatoriaus mokymus arba kitus mokymus šioje kategorijoje.

Lektoriai:

Kipras Štreimikis - laisvai samdomas profesionalus fotografas, turintis daugiametę patirtį fotografijos srityje bei nepaleidžiantis fotoaparato iš rankų.

Fotografija - paprasčiausiai kalbant - vaizdų įamžinimas. Tačiau įamžinti vaizdai yra toli gražu nepaprasti. Kas anksčiau atrodydavo prabangus užsiėmimas, reikalaujantis didelio išmanymo, bohemiškos sielos bei brangios įrangos, šiandien yra visiška mūsų kasdienybė. Visi rankoje laikydami telefoną jau esame fotografai. Visgi, dažnas mūsų šiame technologijų pasaulyje be telefono turime ir skaitmeninį fotoaparatą. Nusipirkome jį gal kiek impulsyviai, bet noras fotografuoti gražias nuotraukas mus pranoko. Tik štai, paėmus šį mažą stebukladarį į rankas, kuris de facto turėtų būti užprogramuotas kiekvieną nupaveiksluotą mūsų kadrą paversti unikaliu šedevru, jis pradeda rodyti kaprizus - viską sulieja ar užtamsina. Tuomet pradedame vartyti instrukciją ir mažo atsitiktinumo dėka atrandame vieną universalų sprendimą, kad vis tik fotoaparatas fotografuotų, o ne stovėtų lentynoje. Tačiau, mums visada kirba mintyse, ką jis iš tikrųjų gali? Kaip gi kiti suvaldo jo charakterį ir nufotografuoja, atrodo, neįtikėtinas nuotraukas? Būtent tai ir darysite šių mokymų metu - išmoksime suprasti ir valdyti savo fotoaparatus, kad fotografuotume taip, kaip norime, o ne taip, kaip gaunasi. 


MOKYMŲ TIKSLAS
Suprasti, pagrindinius fotoaparato veikimo principus bei išmokti valdyti jo funkcijas taip, kad mokėtume fotografuoti bet kurioje situacijoje. 

Programa

PROGRAMA 
Mokymai susidarys iš dviejų dalių: 1. Teorija 2. Praktika (mokymų metu abi dalys pinsis tarpusavyje) 

Pirma diena: 
 • Susipažinsime su fotografija ir fotoaparatu
 • Fotografijos teorija bei pavyzdžiai 
 • Karti fotografijos teorija (ekspozicija, išlaikymas, diafragma, ISO) 
 • Fotoaparato funkcijų pažinimas (Auto, P, Av, Tv, ir t.t.) 
 • Praktika 
 • Atsakymai į iškilusius klausimus 

Antra diena:
 • Susipažinsime su fotografavimo galimybėmis 
 • Šviesos valdymas 
 • Kompozicija 
 • Fotografavimo ypatybės ir technikos 
 • Praktika 
 • Atsakymai į iškilusius klausimus 

Lygis: Tipas: Trukmė: Miestas:
Pradedantiesiems Atviras seminaras 7 val. Vilnius

Kaina: 75 €

Mokymai vyks 2 vakarus, nuo 18:00 iki 21:30. Darbo priemonės: abi dienas su savimi turėti skaitmeninį fotoaparatą (jeigu neturite tokios galimybės, susisiekite iš anksto, mes pasirūpinsime). Mokymų metu gaunama teorinė informacija ir atliekamos praktinės užduotys siekiat įtvirtinti gautas žinias. Siekdami maksimalaus efektyvumo ribojame grupės dydį - dalyvių skaičius iki 14 dalyvių. Periodiškai daromos pertraukėlės, kurių metu galima pabendrauti prie puodelio kavos, apsikeisti kontaktais, asmeniškai pasikonsultuoti su lektoriumi. Po mokymų atsiunčiama susisteminta mokymų medžiaga ir dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas. Papildoma informacija teikiama el. paštu: [email protected] tel. nr.: +370 68 796 306. 

Firsty.lt (Mokom, UAB)
A. Domaševičiaus g. 3, Vilnius
Tel. +370 687 96306;

Tvarkaraštis
Informacijos nėra