Rinkodara / Marketingas

Socialinių tinklų valdymas: komunikacija ir reklama

Lektoriai:

Povilas Žarnauskas – internetinės rinkodaros ir komunikacijos srityje dirba jau daugiau kaip dešimt metų. Povilas turi didelę patirtį dirbant tiek su mažomis, tiek su tarptautinėmis įmonėmis joms ruošiant ir įgyvendinant komunikacijos strategijas.

Tad ar esate užtikrinti savo vykdomomais strateginiais ėjimais socialinėje platformoje, siekdami pritraukti tikslinę auditoriją, parduoti ar sukurti gerą įvaizdį?  


MOKYMŲ TIKSLAS:  

Susipažinti su aktualiausiais Lietuvoje socialiniais tinklais - Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn. Trumpai aptarti mažiau svarbius tinklus - Pinterest, G+, Twitter, Foursquare, etc. Suvokti socialinių tinklų svarbą ir išmokti teisingai keltis komunikacijos tikslus, protingai parinkti kanalus, sudėlioti veiksmingą strategiją. Susipažinus su teorine socialinių tinklų puse, išmokti ir praktiškai naudoti gautas žinias - susidėlioti planą, sukurti paskyras ir pradėti komunikaciją bei reklamą socialiniuose tinkluose.

Programa

MOKYMAI SKIRTI  

  • Pradedantiems dirbti su socialiniais tinklais ir facebook reklama, tačiau nežinantiems kaip tai tikslingai daryti;
  • Tiems, kurie domisi įvairiomis socialinių tinklų galimybėmis;
  • Siekiantiems komunikacijos ir reklamos dėka padidinti matomumą ir pardavimus.

Lygis: Tipas: Trukmė: Miestas:
Tinka visiems Atviras seminaras 7 val. Vilnius

Kaina: 95-100 €

KITA INFORMACIJA: Grupės dydis 7 - 14 dalyvių. Mokymų vyks du vakarus Liepos 13-14 dienomis, 18.00-21.30. Papildoma informacija el. paštu: [email protected], tel nr.: +370 68 796 306.

Firsty.lt (Mokom, UAB)
A. Domaševičiaus g. 3, Vilnius
Tel. +370 687 96306;

Tvarkaraštis
Informacijos nėra