Viešas kalbėjimas, prezentacija

Viešojo kalbėjimo mokymai

Lektoriai:

Lukas Kulikauskas, praktikuojantis viešą komunikaciją daugiau nei 6 m. Pagrindinės lektoriaus saviugdos kryptys yra šiuolaikinė poezija ir neformalus švietimas/ugdymas. Viešo kalbėjimo mokėsi Lietuvoje, o šios disciplinos praktikavimas tapo kertiniu akmeniu meniniam pašaukimui. Užsiimdamas repo improvizacija, kuriai reikalinga greita minčių ir asociacijų eiga, daug laiko skyrė nagrinėti intuityviems pažinimo, saviraiškos procesams. Studijuodamas ir savo karjerą siedamas su neformalaus švietimo/ugdymo veikla, toliau gilinasi į grupės fascilitavimo aspektus ir praktikas. Savo mokslus tęsia tarptautiniuose Via experantia mokymuose bei bendradarbiaudamas su Kūrybinių Jungčių asociacija Lietuvoje.

Senovėje retorikos meno mokytasi mokykloje, kartu su rašyba, skaityba ir matematika. Nors šiandien kalbame ir pristatinėjame kasdien - universitete, darbe, konferencijose, namuose su draugais ir šeima - šį mokslą visiškai apleidome. Todėl pradedame drebėti vos išgirdę žodžius viešasis kalbėjimas. Tačiau mokytis niekada nevėlu! Šie mokymai jums padės prisijaukinti oratorystės meną ir spindėti kaskart, kai reikia pasisakyti - draugų būryje, darbo susirinkime ar net ant scenos!    
MOKYMŲ NAUDA:

  • Gebėsite paruošti nuoseklią kalbą, pritaikytą įvairiems klausytojams;
  • Išmoksite „išsijudinimo“ metodų: kaip pradėti rašyti ir plėtoti savo temą;
  • Tyrinėsite savo kūrybiškumą: ką galite padaryti, kad Jūsų kalba būtų įdomi ir įtraukianti.
PROGRAMOS TURINYS:
  • Tema: Esminiai viešosios komunikacijos klausimai, mūsų santykis su tema, šaltiniai;
  • Turinys: idėjų generavimas, kalbos tikslo formulavimas, kalbos priemonių pasirinkimas;
  • Auditorija: auditorijos analizė, teksto pateikimas įvairiais informaciniais kanalais.

Programa

MOKYMAI SKIRTI:

  • Norintiems gerinti viešo kalbėjimo įgūdžius;
  • Siekiantiems įkvėpimo pradėti, tęsti viešo kalbėjimo praktiką;
  • Sužinoti ką nors naujo, pasidalinti savo patirtimi.

Lygis: Tipas: Trukmė: Miestas:
Tinka visiems Atviras seminaras 7 val. Vilnius

Kaina: 85-90 €

KITA INFORMACIJA


Mokymai vyks 2 vakarus, nuo 18:00 iki 21:30. Mokymų metu gaunama teorinė informacija ir atliekamos praktinės užduotys siekiat įtvirtinti gautas žinias. Siekdami maksimalaus efektyvumo ribojame grupės dydį - dalyvių skaičius iki 14 dalyvių. Periodiškai daromos pertraukėlės, kurių metu galima pabendrauti prie puodelio kavos, apsikeisti kontaktais, asmeniškai pasikonsultuoti su lektoriumi. 

Po mokymų atsiunčiama susisteminta mokymų medžiaga ir dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas. Papildoma informacija teikiama el. paštu: [email protected] arba tel. nr.: +370 68 796 306.

Firsty.lt (Mokom, UAB)
A. Domaševičiaus g. 3, Vilnius
Tel. +370 687 96306;

Tvarkaraštis
Informacijos nėra