Hermitage Solutions, UAB

ISTORIJA

Hermitage Solutions 1997 metais įkurta Prancūzijoje, įmonės biurai yra Lione ir Paryžiuje. 2000 metais įkuriama įmonė Latvijos sostinėje Rygoje. 2006 metais Hermitage Solutions pradeda veiklą Lietuvoje (biuras Vilniuje), 2007 m. įmonė įžengia į Estijos rinką (biuras Taline). Baltijos regione, kaip ir Prancūzijos rinkoje, Hermitage Solutions tiekia inovatyvius sprendimus IT ir duomenų saugumo užtikrinimui.

IŠSKIRTINUMAS

Hermitage Solutions specializuojasi į IT saugumo sritį. Orientacija leidžia mums būti viena iš lyderiaujančių IT saugumo rinkos kompanijų Baltijos regione ir pasiūlyti klientams aukščiausio profesionalumo paslaugas.

Hermitage Solutions veikla skirstoma į tris pagrindines kryptis:

IT saugumo sprendimų pridėtinės vertės platinimas/pardavimas (tinklo perimetras, darbo vietų saugumas, duomenų sauga);

Mokymai (praktiniai IT saugumo kursai ir seminarai);

Paslaugos (IT saugumo įvertinimas, įsiveržimo testai, auditas).

Hermitage Solutions Lietuvoje naudojasi patirtimi, kurią per ilgus veiklos metus įgijo Prancūzijoje ir Latvijoje, Lietuvos klientams siekiame siūlyti kruopščiai atrinktus ir patikrintus sprendimus, naujausias technologijas IT saugumo srityje, tam kad užtikrinti sėkmingą, produktyvią ir saugią kasdieninę jų veiklą.

MISIJA

Mūsų misija tapti patikimiausiu ir profesionaliausiu IT saugumo užtikrinimo partneriu Pabaltijo regione. Šio tikslo siekiame kartu su patyrusių ekspertų komanda ir IT saugos sprendimų gamintojais lyderiais.

Organizuojami kursai
Wireless Ethical Hacking (Level-2)
Ethical Hacking
Ethical Web Application Hacking
Kontaktai

Dariaus ir Girėno 99, Vilnius
Tel. 5 230 6258; Faks. 5 230 6336
El. paštas [email protected]
Svetainė: http://www.hermitage.lt