Grožis, stilius

MASAŽO TERAPIJOS SPECIALISTAS. Refleksoterapija

Lektoriai:
Rūta Stratkauskienė

„Rūtos masažo meno mokykla“. Tarptautinės holistikos ir netradicinės medicinos akademijos /МАЭХЦ/ mokinė (Latvija); “Woman‘s World International“ grožio terapijos kurso (Indija) absolventė; klasikinio, limfodrenažinio, aromaterapijos, pėdų refleksologijos masažų specialistė; Lietuvos masažistų čempionato 2007m. 2 vietos prizininkė, Tarptautinio Baltic SPA čempionato 2007 m. prizininkė (Latvija), Tarptautinio SPA masažo čempionato 2007 m. prizininkė (Rusija).
http://www.ispado.lt/index.php?option=com_k2&view=itemlist&layout=category&task=category&id=83&Itemid=232&lang=lt

Šiuolaikinis gyvenimo tempas, stresas, rūpesčiai labai dažnai panaikina stabilumo jausmą. Pirmoji pagalba ištrūkti iš tokios būsenos – pasiūlyti žmogui pėdų refleksologinį masažą. Refleksoterapija – tai vienas iš daugybės žinomų metodų, leidžiančių klientams būti gyvybingiems, sveikiems ir laimingiems. Šios terapijos metu aktyvuojami taškai, esantys žmogaus pėdose ir tiesiogiai susiję su įvairiais organais.

Refleksoterapija yra pagrįsta vidaus organų ryšiu su tam tikrais pėdos taškais. Refleksoterapijos šalininkai teigia, kad kvalifikuotas terapeutas, masažuodamas atitinkamą pėdos vietą, susijusią su tam tikra kūno dalimi, gali sušvelninti ligos simptomus. Refleksoterapija padeda įvairaus amžiaus žmonėms: švelniai masažuojami kūdikiai ir vaikai greičiau pasveiksta, o pagyvenusiems žmonėms reikia kelių gydymo kursų.

Terapijos metu prie žmogaus liečiamės ne tik prie pėdų, bet tarsi prie viso kūno, sielos ir emocijų.

Masažas gerina kraujotaką, ramina nervų sistemą, skatina visų vidaus organų regeneraciją. Specialisto prisilietimas padės susigrąžinti vidinę harmoniją ir gerą savijautą.

Lygis: Tipas: Trukmė: Miestas:
Tinka visiems Atviras seminaras 2 dienos Kaunas

Kaina: -

Išduodamas ISPADO sertifikatas.

Kitos MASAŽO TERAPIJOS SPECIALISTO dalys:
                     Prisilietimo terapija.
                     Holistinis masažas kūnui.
                     Atpalaiduojantis veido masažas.
                     Švediškas kūno masažas.
                     Anticeliulitinis masažas.

Ispado, UAB
Raguvos g. 4, Kaunas
Tel. 8 612 53 998, 8 37 740998;

Tvarkaraštis
Informacijos nėra