Ispado, UAB

Kiekvienas verslininkas tikisi, kad jo grožio ar SPA verslas bus išskirtinis, konkurencingas ir, žinoma, pelningas. Turbūt sutiksite su šiais visiems žinomais posakiais: „klaidų neišvengsi“, „iš klaidų mes mokomės“. Pasitelkus profesionalus, galima gerokai sumažinti klaidų tikimybę, sutaupyti energijos, laiko ir finansinių išteklių.

Esame sukaupę ilgametę darbo grožio versle patirtį, nuolat tobulinamės ir įgyjame žinių seminaruose, mokymuose, konferencijose ir parodose įvairiose užsienio šalyse. Suburta darni kompetentingų ir kūrybingų žmonių komanda. Tikime, kad mūsų profesionali pagalba pateisins Jūsų investicijas ir prisidės prie Jūsų verslo sėkmės, įžengiant ir įsitvirtinant SPA ar grožio versle.

Pagrindinis ISPADO tikslas – teikti profesionalius sprendimus verslininkams, kurie orientuoti į ilgalaikę verslo sėmę. Mes konsultuojame ir mokiname visuose grožio ar SPA verslo gyvavimo etapuose. Kiekvienas projektas mums yra svarbus ir išskirtinis. Mes siūlome tik veiksmingus ir individualius sprendimus, kurie leidžia augti Jūsų verslo vertei.

2007 m. gegužės mėn. pradžioje UAB „ISPADO" įstojo į Tarptautinę SPA asociaciją - ISPA (JAV).

Papildžiusi Tarptautinės SPA asociacijos ISPA gretas, "ISPADO" planuoja Lietuvos SPA rinkai pateikti dar daugiau aktualios informacijos bei pasidalinti pasaulio SPA profesionalų patirtimi.

Organizuojami kursai
MASAŽO TERAPIJOS SPECIALISTAS. Refleksoterapija
Masažas karštais akmenimis. Termoterapija
Makiažas sau
Holistinis veido masažas
MASAŽO TERAPIJOS SPECIALISTAS. Švediškas masažas kūnui
MASAŽO TERAPIJOS SPECIALISTAS. Harmonizuojantis veido masažas
Tajų pėdų masažas
MASAŽO TERAPIJOS SPECIALISTAS. Prisilietimo terapija
STUBURO MASAŽAS
Tajų tradicinis masažas
SPA klubas specialistams
Kontaktai

Raguvos g. 4, Kaunas
Tel. 8 612 53 998, 8 37 740998;
El. paštas [email protected]
Svetainė: http://www.ispado.lt