Vadovavimas ir valdymas

LAIKO PLANAVIMAS IR DARBO ORGANIZAVIMAS

Lektoriai:

Psichologas, daugiau nei 15 metų mokymų vedimo patirtį suaugusiems turintis lektorius, atitinkantis europinį psichologų kvalifikacijos standartą (EuroPsy sertifikatas), sertifikuotas NLP specialistas.


Šių mokymų metu dalyvaujantys gali sužinoti daug paprastų, bet labai vertingų dalykų, kuriuos vykdydami pasieks sėkmingesnių rezultatų savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dalyviai mokomi pagrindinių laiko planavimo ir veiklos organizavimo principų: prioritetų nustatymo, delegavimo, atsisakymo, atidėjimo. Mokomi racionaliai susitvarkyti savo darbo aplinką, išmoksta atpažinti „laiko vagis“ ir sužino, kur dingsta jų laikas. Taip pat mokomi planuoti savo darbus ir maksimaliai efektyviai panaudoti savo laiką. Labai svarbu mokėti pasakyti „ne“, neprisiimti per daug atsakomybės ir leisti kitiems dirbti kartu su mumis, patikėti jiems atlikti dalį užduočių, kad galėtume savo laiką skirti svarbesniems tuo metu klausimams spręsti. Svarbu gebėti įvertinti kartu su mumis dirbančius žmones, kad galėtume tinkamai parinkti užduotis konkrečiam asmeniui ir taip sutaupyti savo laiko. Užsiėmimų metu atliekama daug praktinių užduočių, kurios suteikia galimybę įvertinti savo gebėjimus planuoti laiką ir organizuoti savo bei kitų darbą. Taip pat praktinės užduotys ir pasidalinimas patirtimi padeda įgyti praktinių įgūdžių planuojant savo dienotvarkę, išskiriant prioritetus, dirbant su įvairaus pobūdžio dokumentais.

METODAI: Mokymų metu apie 30-40 procentų viso darbo laiko skiriama teorinei daliai, kita 60-70 procentų – praktinėms užduotims.
-          Individualios ir grupinės praktinės užduotys bei pratimai; 
-           Atliktų užduočių analizė, diskusijos.

Programa

9.00- 10.30   Programos įvadas. Susipažinimas, dalyvių prisistatymas ir lūkesčiai, darbinio klimato kūrimas Laiko valdymo samprata ir svarba 10 laiko valdymo principų. Kaip suprasti, kad kilo su laiku sietinų problemų? Laiko vertė. Elgesio modelai, kurių būtina vengti. Kur dingsta mūsų laikas? Asmeninio laiko auditas: kaip efektyviai išnaudoti turimą darbo savaitės laiko biudžetą?   


10.30-10.40   Kavos pertraukėlė   

10.40-12.10     Nuo misijos ir tikslų iki asmeninio poreikio geriau planuoti savo laiką. Dalykai, kuriems laiko visuomet užtenka... Laiko „vagys“ ir rekomendacijos, kaip su jais tvarkytis. Protingas darbo krūvio ir krypčių pasirinkimas. Laiko "vagys". Kaip nusistatyti prioritetus ir geriau planuoti savo darbą.  Prioritetų išskyrimas ir savo darbo organizavimas. Kaip atrasti laiko neplanuotiems darbams? 

12.10-13.00   Pietūs   

13.00-14.30       Darbų atlikimo matrica: A4 sistema (Atmesk, Atidėk, Atiduok, Atlik) Darbo laiko planavimas, delegavimas ir kontrolė. Kodėl nepavyksta atlikti darbų laiku? Netikėtumų prevencija. Delegavimo principai. Atsakomybės delegavimo problema. Dalinimasis ir keitimasis informacija. 

14.30-14.40 Kavos pertraukėlė   

14.40-16.10     Kaip atrasti balansą tarp darbo ir poilsio? Spaudžiantys terminai ir asmeninės įtampos valdymas. Seminaro aptarimas, dėstytojos grįžtamasis ryšys, sertifikatų įteikimas.

Lygis: Tipas: Trukmė: Miestas:
Tinka visiems Atviras seminaras 8 ak.val. Vilnius

Kaina: 139 €

Mokymų data: 2019 05 28 

Mokymų vieta:  viešbučio „Corner“ konferencijų salėje,  T. Ševčenkos g. 16, Vilniuje. 


Mokymų trukmė: 8 akad. val. 
Mokymų laikas: 9.00-16.10

Mokymų kaina: 139 Eur/8 akad. val./ 1 asm.  
Į kainą įskaičiuota: 
·         Mokomoji medžiaga kiekvienam dalyviui; 
·         Priemonės, reikalingos mokymams;
·         1 profesionalus lektorius - psichologas; 
·         Grįžtamasis ryšys dalyviams; 
·         Pažymėjimai;
·         Kava/arbata, pietūs restorane.


Organizuojame ir vidinius mokymus šia ir kitomis temomis.            
Išsamesnė informacija ir daugiau mokymų programų,  tel. 8 618 48891, el.paštu info@personaloprojektai.lt

Organizuoja: Judruma, UAB
Žirmūnų g. 25, Vilnius
Tel. +37061848891;
Svetainė: https://www.personaloprojektai.lt

Tvarkaraštis
Miestas Data Vieta
Vilnius 2019-05-28 "Corner" viešbutis, T.Ševčenkos g. 16, Vilnius