Asmeninis efektyvumas

MOTYVACIJA: DARBO NAŠUMAS IR VIDINIS KOMFORTA (nuotoliniai)

Lektoriai:
Gintarė Radvinskienė

Psichologijos bakalaurė ir  magistrė, nuo 2007 metų dirbanti klientų ir personalo konsultavime, turinti praktinę patirtį mokymuose,  intervizijų moderavime, išvykų, saviugdos, terapinių renginių organizavime. Mėgstamiausios mokymų temos susijusios su emocinės įtampos įveika ir valdymu, vidinių ir tarpasmeninių konfliktų sprendimu, motyvacijos didinimu bei darbo našumo kėlimu, sėkmingu bendravimu ir bendradarbiavimu, kūrybiškumo bei sąmoningumo ugdymu, asmenybės tobulinumu ir kt. Taiko aktyvaus mokymosi metodiką, kuri padeda greičiau susieti teoriją ir praktiką, taiko metaforinių-asociatyvinių kortelių metodikas, mindfulness, regresinės terapijos bei Sedonos (emocijų paleidimo) praktikas. Nuolat tobulina savo kompetencijas dalyvaudama įvairiuose mokymuose ir seminaruose. Seminarų dalyviai vertina Gintarės gebėjimą palaikyti nuoširdų bendravimą bei jaukaus emocinio klimato sukūrimą grupėje.

2023 m. vasario 23 d. organizuojamas nuotolinis mokymo seminaras "MOTYVACIJA: DARBO NAŠUMAS IR VIDINIS KOMFORTAS".

Jums tereikia turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu). Užsiregistravusiems el. paštu atsiųsime nuorodą prisijungimui.

Mokymų data: 2023 02 23
Mokymų laikas: 9.00-14.30


Mokymų tikslas: Suteikti teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, kurie padėtų suprasti ir subalansuoti svarbiausius prioritetus, išmokyti valdyti savo veiklą, išaiškinti planavimo svarbą, lavinti pasitikėjimą savim, atrasti kūrybingą požiūrį į veiklą ir kasdienius darbus.

Nagrinėjamos temos:
Motyvacijos rūšys: vidinė ir išorinė motyvacija.   

Darbams mus įkvepia vidinė ar išorinė motyvacija?   
Motyvacijos didėjimas. Nuo ko šis veiksnys priklauso?   
Kas “nužudo” motyvaciją: aplinka ar mes?   
Įgūdžiai, kurių prireiks savimotyvacijos ugdymui.   
Sąmoningumas savimotyvacijos procese.   
Demotyvatoriai darbo aplinkoje.  Kaip elgtis su žemos motyvacijos asmenimis?   
Motyvacija ir darbo našumas. Sėkmingų ir motyvuotų žmonių įpročiai.   
Veiksmų planas, skatinantis asmeninę ir komandos motyvaciją bei produktyvumą.   
Asmeninio efektyvumo didinimo metodai, atsiliepiantys darbo našumui.   
Vidinis komfortas darbe – kaip jį susikurti?

Lektorė: psichologė Gintarė Radvinskienė. Psichologijos bakalaurė ir  magistrė, nuo 2007 metų dirbanti personalo valdymo srityje, turinti patirtį mokymuose bei konsultavime,  intervizijų moderavime, renginių ir išvykų organizavime.   Mėgstamiausios mokymų temos susijusios su emocinės įtampos įveikos ir valdymo, vidinių ir tarpasmeninių konfliktų sprendimo, motyvacijos didinimo bei darbo našumo kėlimo, sėkmingo bendravimo ir bendradarbiavimo. Taiko aktyvaus mokymosi metodiką, kuri padeda greičiau susieti teoriją ir praktiką. Nuolat tobulina savo kompetencijas dalyvaudama įvairiuose mokymuose ir seminaruose.    

Registruokitės, detalių programų teiraukitės [email protected] , telefonu +370 618 48891
https://personaloprojektai.lt/atvirųjų-mokymų-registracija  

Programa

9.00-10.30 

Programos įvadas. Motyvacijos rūšys: vidinė ir išorinė motyvacija. Darbams mus įkvepia vidinė ar išorinė motyvacija? Motyvacijos didėjimas. Nuo ko šis veiksnys priklauso? Mano motyvacija yra... Praktinės užduotys. 

10.30-10.40 Kavos pertraukėlė   

10.40-12.10 
Kas “nužudo” motyvaciją: aplinka ar mes? Įgūdžiai, kurių prireiks savimotyvacijos ugdymui. Sąmoningumas savimotyvacijos procese. Demotyvatoriai darbo aplinkoje. Kaip elgtis su žemos motyvacijos asmenimis? Praktinės užduotys. 

12.10-13.00 Pietūs   

13.00-14.30 
 Motyvacija ir darbo našumas. Sėkmingų ir motyvuotų žmonių įpročiai. Veiksmų planas, skatinantis asmeninę ir komandos motyvaciją bei produktyvumą. Asmeninio efektyvumo didinimo metodai, atsiliepiantys darbo našumui. Vidinis komfortas darbe – kaip jį susikurti? Mokymų aptarimas ir apibendrinimas.

Lygis: Tipas: Trukmė: Miestas:
Tinka visiems Atviras seminaras 6 ak. val. Visi miestai

Kaina: 109 €

Jums tereikia  turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu). Užsiregistravusiems  el. paštu atsiųsime nuorodą prisijungimui. 


Mokymų vieta: nuotoliniai mokymai, zoom platforma.
Mokymų trukmė: nuo 9 val. iki 14.30 val.
Kiekvienas  dalyvis  gauna seminaro mokomąją medžiagą (elektroninis variantas), dalyvio pažymėjimą. (Siunčiame registruotu laišku).

Judruma, UAB
Žirmūnų g. 25, Vilnius
Tel. +37061848891;

Tvarkaraštis
Miestas Data Vieta
Visi miestai 2023-02-23 zoom platforma