Asmeninis efektyvumas

MOTYVACIJA: DARBO NAŠUMAS IR VIDINIS KOMFORTA (online)

Lektoriai:
Agnė Jaselskienė

Daugiau nei 15 metų mokymų vedimo patirtį suaugusiems turinti lektorė, psichologijos bakalaurė ir  magistrė (Kauno Vytauto Didžiojo universitetas), atitinkanti europinį psichologų kvalifikacijos standartą (EuroPsy sertifikatas), įgijusi NLP sertifikatą Londone, baigusi VU Specialiosios psichologijos laboratorijos vykdomus 6 kreditų  kursus “Suaugusiųjų intelektinių gebėjimų įvertinimas” bei asmenybės bruožų vertinimą pagal NEO PI-R ir NEO-FFI, baigusi akredituotus EMDR Europe Association mokymus (angl. Eye Movement Desensitization and Reprocessing) ir įgijusi kvalifikaciją EMDr praktikas. Pravedusi daugiau nei 15000 val. mokymų. Konsultuoja asmenybės galimybių išnaudojimo, vadovavimo tobulinimo, darbo organizavimo, laiko planavimo klausimais. Pagrindinės mokymų temos: “Laiko planavimas ir darbo organizavimas”, „Bendravimo psichologija“, „Streso, emocijų, konfliktinių situacijų valdymas“, „Asmeninės motyvacijos ir produktyvumo kėlimas“, „Vadovavimo strategijos – profesionalus vadovas“, „Personalo valdymas ir motyvavimas“, „Žmogiškųjų išteklių valdymas“,  ir kt.  Mokymus veda lietuvių ir anglų kalbomis.

2022 m. balandžio 5 d. organizuojamas nuotolinis mokymo seminaras "MOTYVACIJA: DARBO NAŠUMAS IR VIDINIS KOMFORTAS".

Jums tereikia turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu). Užsiregistravusiems el. paštu atsiųsime nuorodą prisijungimui.

Mokymų data: 2022 04 05
Mokymų laikas: 9.00-14.30


Mokymų tikslas: Suteikti teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, kurie padėtų suprasti ir subalansuoti svarbiausius prioritetus, išmokyti valdyti savo veiklą, išaiškinti planavimo svarbą, lavinti pasitikėjimą savim, atrasti kūrybingą požiūrį į veiklą ir kasdienius darbus.


Nagrinėjamos temos:
Motyvacijos rūšys: vidinė ir išorinė motyvacija. 
Darbams mus įkvepia vidinė ar išorinė motyvacija? 
Motyvacijos didėjimas. Nuo ko šis veiksnys priklauso? 
Mano motyvacija yra... 
Kas “nužudo” motyvaciją: aplinka ar mes? 
Įgūdžiai, kurių prireiks savimotyvacijos ugdymui. 
Sąmoningumas savimotyvacijos procese. 
Demotyvatoriai darbo aplinkoje. Kaip elgtis su žemos motyvacijos asmenimis? 
Motyvacija ir darbo našumas. Sėkmingų ir motyvuotų žmonių įpročiai. 
Veiksmų planas, skatinantis asmeninę ir komandos motyvaciją bei produktyvumą. 
Asmeninio efektyvumo didinimo metodai, atsiliepiantys darbo našumui. 
Vidinis komfortas darbe – kaip jį susikurti?

Lektorė: psichologė Agnė Jaselskienė. Daugiau nei 15 metų mokymų vedimo patirtį suaugusiems turinti lektorė, atitinkanti europinį psichologų kvalifikacijos standartą (EuroPsy sertifikatas), įgijusi NLP sertifikatą Londone, baigusi VU Specialiosios psichologijos laboratorijos vykdomus 6 kreditų kursus “Suaugusiųjų intelektinių gebėjimų įvertinimas”, psichologijos bakalaurė ir magistrė. Pravedusi daugiau nei 15000 val. mokymų.

Registruokitės, detalių programų teiraukitės [email protected] , telefonu +370 618 48891
https://personaloprojektai.lt/atvirųjų-mokymų-registracija  

Programa

9.00-10.30 

Programos įvadas. Motyvacijos rūšys: vidinė ir išorinė motyvacija. Darbams mus įkvepia vidinė ar išorinė motyvacija? Motyvacijos didėjimas. Nuo ko šis veiksnys priklauso? Mano motyvacija yra... Praktinės užduotys. 

10.30-10.40 Kavos pertraukėlė   

10.40-12.10 
Kas “nužudo” motyvaciją: aplinka ar mes? Įgūdžiai, kurių prireiks savimotyvacijos ugdymui. Sąmoningumas savimotyvacijos procese. Demotyvatoriai darbo aplinkoje. Kaip elgtis su žemos motyvacijos asmenimis? Praktinės užduotys. 

12.10-13.00 Pietūs   

13.00-14.30 
 Motyvacija ir darbo našumas. Sėkmingų ir motyvuotų žmonių įpročiai. Veiksmų planas, skatinantis asmeninę ir komandos motyvaciją bei produktyvumą. Asmeninio efektyvumo didinimo metodai, atsiliepiantys darbo našumui. Vidinis komfortas darbe – kaip jį susikurti? Mokymų aptarimas ir apibendrinimas.

Tipas: Trukmė: Miestas:
Atviras seminaras 6 ak. val. Visi miestai

Kaina: 109 €

Jums tereikia  turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu). Užsiregistravusiems  el. paštu atsiųsime nuorodą prisijungimui. 


Mokymų vieta: nuotoliniai mokymai, zoom platforma.
Mokymų trukmė: nuo 9 val. iki 14.30 val.
Kiekvienas  dalyvis  gauna seminaro mokomąją medžiagą, dalyvio pažymėjimą. (Siunčiame registruotu laišku).

Judruma, UAB
Žirmūnų g. 25, Vilnius
Tel. +37061848891;

Tvarkaraštis
Informacijos nėra