Asmeninis efektyvumas

MNLIFE mokymai MNLIFE mokymai skirti įmonių ir komandų vadovams, personalo specialistams ir visiems, kurie siekia gilesnio savęs pažinimo

Lektoriai:

Kam skirti MNLIFE mokymai?

Įmonių arba komandų vadovams

Atrasite naują būdą, kaip tinkamai deleguoti užduotis, atskleisti darbuotojo potencialą. Taip pat galėsite didinti tiek kiekvieno komandos nario, tiek visos komandos efektyvumą ir stiprinti komandą

Personalo vadovams ir specialistams

Atrasite naują įrankį, kurio pagalba lengviau tinkamoms pozicijoms atrasite tinkamus žmones, išvengsite dažnos darbuotojų kaitos. Taip pat rasite būdą, kaip geriausiai motyvuoti konkretų komandos narį ir visą komandą kartu.

 

Tiems, kurie siekia gilesnio savęs pažinimo

Sužinosite, kaip priimti geresnius sprendimus tiek profesinėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime ir pagerinsite tarpusavio komunikaciją bet kurioje situacijoje. Sužinosite, kaip rasti veiklų, hobių, kurios maksimaliai praturtintų jūsų gyvenimą.

Programa

MNLIFE mokymų programa

MNLIFE mokymai trunka dvi darbo dienas ir yra suskirstyti į keturis modulius: po du modulius per dieną. Visi mokymų dalyviai atliks Multiple Natures testą, gaus labiausiai tinkančių užduočių ir hobių sąrašus ir pasiners į savęs pažinimą su naujai įgyta MN Rega. Kiekvieną koncepciją iliustruosime ir užtvirtinsime praktinėmis užduotimis

MNLIFE mokymus veda tik sertifikuoti Multiple Natures sistemos specialistai.

I modulis

Aptariame Multiple Natures testo rezultatus.

Susipažinsite su intelektų ir prigimčių teorijomis, darnos principu. Praktinių užduočių metu atpažinsite savo vidines savybes – intelektus ir prigimtis. Jas atpažinę, galėsite suprasti, kodėl vienaip ar kitaip veikiate, kodėl priimate vienus ar kitus sprendimus.

II modulis

Pamatysite, kaip žmonių intelektai ar prigimtys veikia tam tikrose situacijose, pavyzdžiui, dalijantis užduotis darbe.

Sužinosite, kokių intelektų ir prigimčių reikia vienoms ar kitoms specialybėms, o kokie – gali trukdyti produktyviam darbui.

 

III modulis

Pamatysite, kas nutinka, kai prigimtys yra „įdarbintos“ neteisingai. Kaip atrodo, kai esame „nedarnoje“.

Susipažinsite su Alkanų tigrų konceptu. Kas nutinka, kai jūsų intelektai ir prigimtys yra nepanaudojami arba pernaudojami. Išsiaiškinsite, kodėl darbe aplanko nuobodulys arba perdegimas.

 

IV modulis

Išmoksite matyti intelektų ir prigimčių pasireiškimus kituose žmonėse.

Susipažinsite su Natūralios komunikacijos konceptu. Išmoksite matyti intelektus ir prigimtis kituose žmonėse. Atrasite būdą šiuos žmones suprasti bei susikalbėti „jų kalba“.

Lygis: Tipas: Trukmė: Miestas:
Tinka visiems Vidiniai mokymai 2 dienos Vilnius, Kaunas, Klaipėda, šiauliai, Panevėžys

Kaina: -

Ką gausite MNLIFE mokymuose?

  • Gausite savo prigimčių ir intelektų žemėlapius, taip pat jums labiausiai tinkamų specialybių, hobių, darbinių užduočių ataskaitas.
  • Išmoksite pagal savo prigimtis ir intelektus priimti geresnius sprendimus profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime. 
  • Sužinosite, kaip neperdegti, kelti savo motyvaciją ir dirbti produktyviau.
  • Išmoksite taikyti natūralios komunikacijos principus. Tai leis išvengti konfliktų darbe, asmeniniame gyvenime.
  • Susipažinsite su „Daugybinių intelektų ir prigimčių“, „Darnos“, „Alkanų tigrų“, „Srauto“ teorijomis ir išmoksite jas taikyti praktikoje.
  Daugiau informacijos: https://kalba.lt/darnaus-zmogaus-centras/mnlife-atvirieji-mokymai/

Kalba.Lt, UAB
Lvovo g. 25, Vilnius
Tel. +370 800 30030;

Tvarkaraštis
Informacijos nėra