Asmeninis efektyvumas

NEMOKAMAS MNLIFE įvadinis seminaras įmonių darbuotojams ir žmonėms, siekiantiems asmeninio tobulėjimo

Lektoriai:

Jūs tikrai turite neatskleistų stiprybių ir neišnaudoto potencialo, o mes turime pačius geriausius įrankius jiems rasti ir įgalinti. 
Galime lengvai pažinti savo kūną: naudodamiesi rentgeno, MRI, kraujo tyrimų aparatais gauname rezultatus ir imamės veiksmų – prevencijos, gydymo, reabilitacijos. Bet ar žinojote, kad yra tokie pat išsamūs tyrimai, skirti jūsų vidinėms savybėms? Atraskite darnaus žmogaus centro instrumentus. 
Kam skirtas N-LIFE įvadas? 
Asmeninio tobulėjimo siekiančiam žmogui 
Tobulėjimas prasideda nuo gilaus savęs pažinimo.  N-LIFE parodome naują kampą, kuriuo galime pažvelgti į save: per prigimtis ir intelektus. Aiškinamės, kaip šias žinias naudoti praktikoje – bendraujant su žmonėmis, lipant karjeros laipteliais, motyvacijai kelti. N-LIFE yra apie darną su savimi ir supančia aplinka, o įvadas skirtas tiems žmonėms, kurie nežino, ar tai geriausias būdas siekti tobulėjimo ir nori suprasti, kaipgi galima išmokti pasiekti darną. 
Įmonių darbuotojams, HR specialistams, padalinių vadovams 
Jei ieškote sistemos, kuri padėtų įmonei ar komandai pasiekti daugiau, bet nesate tikri, ar N-LIFE skirtas jums, kviečiame į NEMOKAMĄ seminarą, kuriame ne tik pamatysite dalelę programos, bet ir galėsite pasikalbėti su lektoriumi apie jūsų įmonės poreikius. 
Seminare susipažinsite su: 
*Daugybinių prigimčių ir daugybinių intelektų (ang. Multiple Natures and Intelligences) teorijomis.
*Darnos koncepcija: kaip būti darnoje su savimi ir pasauliu.
*Alkanų tigrų koncepcija: kas nutinka, kai mūsų veiklos nesutampa su prigimtimis ir intelektais. Kodėl mes atidėliojame darbus ir kaip rasti motyvaciją.  *Natūralios komunikacijos gairėmis: kaip paprastai suprasti kitą žmogų, jo pasaulėžiūrą ir kalbėti jam suprantama kalba.

Seminaro metu ne tik dėstysime teoriją ir žiūrėsime video. Mes taip pat atliksime praktines užduotis grupelėse: realiai išbandysime išgirstas teorijas.

https://kalba.lt/darnaus-zmogaus-centras/darnos-paslaugos-suaugusiems/n-life-ivadas/

Lygis: Tipas: Trukmė: Miestas:
Tinka visiems Vidiniai mokymai 2 valandos Visi miestai

Kaina: 0 €

Daugiau informacijos: https://kalba.lt/darnaus-zmogaus-centras/darnos-paslaugos-suaugusiems/n-life-ivadas/

Kalba.Lt, UAB
Lvovo g. 25, Vilnius
Tel. +370 800 30030;

Tvarkaraštis
Informacijos nėra