Lietuvių kalba

Praktiniai lietuvių kalbos redagavimo kursai

Šių mokymų galiojomo laikas yra pasibaigęs. Rekomenduojame peržiūrėti kitus šio organizatoriaus mokymus arba kitus mokymus šioje kategorijoje.

Lektoriai:

2018 m. lapkričio 29-30 d.  Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA rengia Praktinius lietuvių kalbos redagavimo kursus redaktoriams, kalbos tvarkytojams, žiniasklaidos, leidyklų darbuotojams, vertėjams ir kitiems kalbos vartotojams.
Kursų pobūdis: praktiniai seminarai (atliekamos praktinės užduotys, dalijamasi patirtimi, kartu  ieškoma atsakymų į nuolat iškylančius klausimus). Kursų trukmė: 10 akad. val. Kursų kaina: 97 EUR (į kainą neįskaičiuotas apgyvendinimas ir pietūs). Kursų vieta: Karolinos viešbučio konferencijų salė (adresas: Sausio 13-osios g. 2, Vilnius). Registracija: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfEBocmVZg3_YTWNsyFGgts6JzPaFhTftspsnRZra7786SxPQ/viewform
 

  • Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA yra įtrauktas į Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą (įsak. 2011 m vasario 3 d. Nr. IV-93).
  • Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA yra Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos (CVP IS) naudotojas ir vykdo  viešuosius pirkimus elektroniniu būdu.
  • Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA yra įrašytas į oficialius patvirtintų tiekėjų sąrašus (paž. 2016 m. gegužės 2 d. Nr. TS–2764).

Tipas: Trukmė: Miestas:
Atviras seminaras 10 akad. val Vilnius

Kaina: 97 €

Organizuoja: Lingua Lituanica, UAB
Gedimino pr. 26, Vilnius
Tel. (8 5) 2313239;
Svetainė: http://www.lingualit.lt

Tvarkaraštis
Informacijos nėra
Kiti panašūs kursai