Vadovavimas ir valdymas

Streso valdymas ekstremaliose situacijose

Šių mokymų galiojomo laikas yra pasibaigęs. Rekomenduojame peržiūrėti kitus šio organizatoriaus mokymus arba kitus mokymus šioje kategorijoje.

Lektoriai:
Robertas Balčiūnas

Klinikinės psichologijos magistras, privatus psichoanalitinės psichoterapijos praktikas, konferencijos „Psichologijos mokslo taikymas Lietuvoje: iššūkiai ir galimybės“ pranešėjas. Nuo 2009 m. Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Psichiatrijos klinikos asistentas, vedantis profesinio bendravimo pagrindų, psichoterapijos pagrindų, psichosomatikos pagrindų ir psichologinio asmenybės įvertinimo seminarus. Iki 2015 m. Mykolo Romerio universitete vedė praktines paskaitas ir seminarus apie asmenybės psichologinį įvertinimą.

Temos:

  • Streso poveikis ir jo įveikimo būdai. Stresą sukeliantys veiksniai ir jo lygio įvertinimas, trumpalaikiai kasdieniniai stresai. Žmogaus mąstymo procesai kritinių situacijų metu. Mąstymas, nukreiptas į problemos sprendimą ir į susitaikymą su situacija. Žmogaus mąstymo šablonai (stereotipai, išankstinės nuostatos ir stigmos). Žmogaus juslės, empatiškumas ir intuicija. Baimė ir jos įveika. Mirties baimė. Panika. Pagrindinės fiziologinės, psichologinės, psichofiziologinės, elgesio, mąstymo ir kitos reakcijos ir emocijos atsidūrus nusikaltime (nusikaltėlių, banko darbuotojų).
  • Neigiamų emocijų valdymo būdai. Savo ir kitų agresijos valdymas. Emocijos, jų balanso atkūrimas. Streso valdymas ir atsipalaidavimas. Teigiamos nuostatos į save ir kitus formavimas; pozityvaus požiūrio į iškylančias stresines situacijas ugdymas; pasitikėjimo savimi sudėtingose gyvenimo situacijose stiprinimas. Išgyvenimo pagrindinės taisyklės.
  • Agresyvus elgesys: agresyvaus elgesio klasifikacija. Agresijos teorijos. Agresyvaus elgesio modifikacijos metodai. Bendravimas su agresyviu asmeniu. Įžūlūs, provokuojantys klientai. Asocialaus elgesio samprata. Nusikaltėlių elgesio ypatumai. Psichologiniai nusikaltėlių tipai.
Dovana:
  • Seminaro dalyviai gaus dovanų lektoriaus Roberto Balčiūno video įrašą.

Programa

Seminaro darbotvarkė:
8:30 Dalyvių registracija
9:00 Seminaro pradžia
10:30 Kavos ir arbatos pertraukėlė
12:15 Pietūs
14:45 Kavos ir arbatos pertraukėlė
16:30 Seminaro pabaiga

Lygis: Tipas: Trukmė: Miestas:
Tinka visiems Atviras seminaras 8 ak.val. Vilnius

Kaina: 121 €

Į kainą įskaičiuota: mokymosi medžiaga, pietūs, kava bei arbata ir pažymėjimai apie išklausytus mokymus.

Mokymų klubas, MB
Žalgirio g. 135, Vilnius
Tel. +370 8607 92076;

Tvarkaraštis
Informacijos nėra