Mokymų įmonės

Judruma, UAB

UAB „Judruma“  – konsultacinė įmonė, teikianti profesionalias personalo valdymo paslaugas organizacijoms. Įgyvendiname mokymų, darbuotojų  paieškos, vertinimo projektus. Atliekame organizacijos klimato tyrimus, organizuojame komandinius renginius. Su ženklu "personalo projektai" dirbame nuo 2003 metų. Įmonė sertifikuota Creditinfo   “STIPRIAUSI LIETUVOJE 2017-2021”, "Okredo+2018-2022".

Verslo informacinis parkas, VšĮ

VšĮ „Verslo informacinis parkas“ – dinamiškai besiplečianti įmonė, siūlanti įvairias seminarų, konferencijų, verslo susitikimų organizavimo paslaugas. Įmonė siūlo renginių organizavimo paslaugas Lietuvoje ir užsienio šalyse. Sukaupta patirtis ir profesionalių darbuotojų būrys užtikrina aukštą siūlomų paslaugų kokybę.

Visuomeninio jaunimo klubas

Visuomeninio jaunimo klubas (VJK) – tai susibūrusi ambicinga bendraminčių organizacija, vienijanti jaunus žmones, aktyviai besireiškiančius viešojoje erdvėje bei nevyriausybinių organizacijų veikloje. VJK nariai – tai nebijantys drąsiai išsakyti savo moralinių ar politinių įsitikinimų, turintys nemažai visuomeninės veiklos patirties jauni žmonės, susibūrę tam, kad galėtų efektyviai siekti juos vienijančių tikslų.

Aristera Dexia, VšĮ

VšĮ ,,Aristera Dexia“     Aristera – kairė, Dexia – dešinė, tai nervų sistemos ir proto veiklos poliai, tai raktas į begalę darbinės veiklos ir asmeninio gyvenimo, žinių valdymo ir praktikos klausimų. Aristera Dexia organizuoja seminarus įmonėms ir visuomenei lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

ORO INCORPORATE, UAB

ORO INCORPORATE, UAB gimė siekiant apjungti personalo ir įmonių valdymo kompetencijas į vieną stiprų vienetą, tam kad šių dienų besikeičiančiomis rinkos sąlygomis padėtume organizacijoms tobulėti išliekant pačiu savimi. Įmonės konsultantai, ekspertai ir projektų vadovai yra sukaupę gilią patirtį konsultavimo, pokyčių valdymo, mokymo, inovacijų diegimo srityse.

Lexpertum, UAB

UAB “LEXPERTUM” – sėkmingai Lietuvoje dirbančių profesionalių teisininkų komanda, siekianti savo klientams teikti kokybiškiausias teisės paslaugas įvairiose teisės srityse.