Organizatoriai

Success.lt (Asociacija „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“)

Kodėl vadinamės „Intelektinio Kapitalo Ugdymo“ asociacija?Norime labiau atkreipti Jūsų dėmesį į visuomenėje vykstančius pokyčius. Žinios tampa svarbesnės už kapitalą. Marksas buvo teisus, kad kapitalą perims darbuotojai, nes tas kapitalas jau ne fizinis, o intelektinis. Jis yra mūsų galvose, o ne bankų sąskaitose ir ne mašinose, nekilnojamame turte ar akcijų biržoje. Darbuotojai savo kapitalą, gali pasiimti kai keičia darbo vietas. Pamiršdami tai, įmonių buhalteriai šiandien skaičiuoja tik įmonių fizinį turtą. Jie kompanijos kapitalą...

Verslo informacinis parkas, VšĮ

VšĮ „Verslo informacinis parkas“ – dinamiškai besiplečianti įmonė, siūlanti įvairias seminarų, konferencijų, verslo susitikimų organizavimo paslaugas. Įmonė siūlo renginių organizavimo paslaugas Lietuvoje ir užsienio šalyse. Sukaupta patirtis ir profesionalių darbuotojų būrys užtikrina aukštą siūlomų paslaugų kokybę.

Aristera Dexia, VšĮ

VšĮ ,,Aristera Dexia“     Aristera – kairė, Dexia – dešinė, tai nervų sistemos ir proto veiklos poliai, tai raktas į begalę darbinės veiklos ir asmeninio gyvenimo, žinių valdymo ir praktikos klausimų. Aristera Dexia organizuoja seminarus įmonėms ir visuomenei lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Visuomeninio jaunimo klubas

Visuomeninio jaunimo klubas (VJK) – tai susibūrusi ambicinga bendraminčių organizacija, vienijanti jaunus žmones, aktyviai besireiškiančius viešojoje erdvėje bei nevyriausybinių organizacijų veikloje. VJK nariai – tai nebijantys drąsiai išsakyti savo moralinių ar politinių įsitikinimų, turintys nemažai visuomeninės veiklos patirties jauni žmonės, susibūrę tam, kad galėtų efektyviai siekti juos vienijančių tikslų.

Lexpertum, UAB

UAB “LEXPERTUM” – sėkmingai Lietuvoje dirbančių profesionalių teisininkų komanda, siekianti savo klientams teikti kokybiškiausias teisės paslaugas įvairiose teisės srityse.

ORO INCORPORATE, UAB

ORO INCORPORATE, UAB gimė siekiant apjungti personalo ir įmonių valdymo kompetencijas į vieną stiprų vienetą, tam kad šių dienų besikeičiančiomis rinkos sąlygomis padėtume organizacijoms tobulėti išliekant pačiu savimi. Įmonės konsultantai, ekspertai ir projektų vadovai yra sukaupę gilią patirtį konsultavimo, pokyčių valdymo, mokymo, inovacijų diegimo srityse.