Mokymų įmonės

VR Trading, UAB

Savikontrolės sistemų (GHP ir RVASVT) rengimas, diegimas,nuolatinė priežiūra, savikontrolės sistemų vidiniai auditai, konsultavimas maisto saugos ir kokybės klausimais, seminarų, mokymų organizavimas, darbo saugos ir gaisrinės saugos mokymų organizavimas, maisto produktų ženklinimo etikečių rengimas, technologinių projektų, įmonių standartų rengimas.

VU Teisės fakulteto Mokymų centras

2012 m. rugsėjį Vilniuje pradėjo veiklą Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Mokymo centras. Jame suburtos didelės geriausių įvairių teisės sričių žinovų – lektorių pajėgos.  Centras planuoja reguliariai rengti seminarus, mokymus, konferencijas įvairiais aktualiais teisės klausimais, mokymų dalyvius supažindinti su  naujausiais teisės aktų pakeitimais. „Mūsų Fakulteto dėstytojai ir iki šiol vesdavo nemažai mokymų teisės temomis skirtingose mokymų organizavimo įmonėse. Nusprendėme juos suburti į VU Teisės fakulteto mokymo centrą ir...

SDG, UAB

Konsultacijų kompanija „SDG“ yra išsikovojusi aukštą poziciją, teikdama visokeriopą pagalbą įmonių vadovams darbuotojų saugos ir sveikatos srityje. Mes tiksliai identifikuojame klientų poreikius ir greitai į juos reaguojame. Tai yra novatoriškos ir lanksčios konsultacijų kompanijos privalumas. Todėl esame didžiausia konsultacijų kompanija Lietuvoje. Kvalifikuotų specialistų, dirbančių devyniuose Respublikos miestuose, darbas patvirtina aukštą teikiamų paslaugų kokybę ir sėkmingą ilgalaikį bendradarbiavimą su klientais.

Adpilis, UAB

UAB "ADPILIS" - teikiame darbuotojų saugos ir sveikatos paslaugas bei ruošiame visų kategorijų vairuotojus

Tuvlita, UAB

Konsultavimo tarnyba - yra Lietuvos ir Vokietijos UAB „TUVLITA“ struktūrinis padalinys, įsteigtas 2001 metais, kurio veiklos kryptis – darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės ir civilinės saugos, apsaugos nuo elektros ir kt. konsultacinių paslaugų teikimas verslo klientams.UAB „TUVLITA“ yra TÜV THÜRINGEN grupės įmonė. Savo veikloje naudojamės partnerių Vokietijos TÜV  daugiau nei 100 metų patirtimi. Įmonėje dirba 124 darbuotojai.

Progarantas, MB

Saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos vadovų ir darbuotojų mokymai

Sabelija, UAB

UAB " Sabelija" konsultacinė darbų saugos įmonė turinti didžiulę patirtį konsultacijų bei mokymų srityje.

Saugus darbas, UAB

UAB "Saugus darbas" teikia šias paslaugas: - Konsultuoja darbuotojų saugos ir sveikatos, civilinės saugos, priešgaisrinės saugos klausimais;- Atlieka dokumentacijos patikrą;- Vertina riziką:- Rengia darbų saugos ir priešgaisrinės saugos dokumentaciją;- Atstovauja darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybas įmonėse;- Organizuoja kursus: "Įmonės vadovo, vykdančio įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijas" mokymus, "Įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto" mokymus, "Darbdavio, jam atstovaujančio asmens" kursus, "Priešgaisrinės...

Ilandas, UAB

Darbų saugos kursai darbdaviams, įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialistams. Konsultacijos darbų saugos, darbo teisės klausimais. Profesinės rizikos vertinimo organizavimas, įmonės būklės paso pildymas. Nelaimingų atsitikimų darbo vietoje tyrimas. Civilinės saugos parengties ekstremalioms situacijoms planų sudarymas. Įmonių darbuotojų pirmosios medicinos pagalbos, higieninių įgūdžių mokymo organizavimas, profilaktinis sveikatos tikrinimas. IDV, UAB, VŠĮ įmonių steigimas.