Mokymų įmonės

Progarantas, MB

Saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos vadovų ir darbuotojų mokymai

SDG, UAB

Konsultacijų kompanija „SDG“ yra išsikovojusi aukštą poziciją, teikdama visokeriopą pagalbą įmonių vadovams darbuotojų saugos ir sveikatos srityje. Mes tiksliai identifikuojame klientų poreikius ir greitai į juos reaguojame. Tai yra novatoriškos ir lanksčios konsultacijų kompanijos privalumas. Todėl esame didžiausia konsultacijų kompanija Lietuvoje. Kvalifikuotų specialistų, dirbančių devyniuose Respublikos miestuose, darbas patvirtina aukštą teikiamų paslaugų kokybę ir sėkmingą ilgalaikį bendradarbiavimą su klientais.

Žinių centras, UAB

UAB „Žinių centras“ – seminarų, mokymų, konferencijų organizatorius.

Adpilis, UAB

UAB "ADPILIS" - teikiame darbuotojų saugos ir sveikatos paslaugas bei ruošiame visų kategorijų vairuotojus

Tuvlita, UAB

Konsultavimo tarnyba - yra Lietuvos ir Vokietijos UAB „TUVLITA“ struktūrinis padalinys, įsteigtas 2001 metais, kurio veiklos kryptis – darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės ir civilinės saugos, apsaugos nuo elektros ir kt. konsultacinių paslaugų teikimas verslo klientams.UAB „TUVLITA“ yra TÜV THÜRINGEN grupės įmonė. Savo veikloje naudojamės partnerių Vokietijos TÜV  daugiau nei 100 metų patirtimi. Įmonėje dirba 124 darbuotojai.

Sabelija, UAB

UAB " Sabelija" konsultacinė darbų saugos įmonė turinti didžiulę patirtį konsultacijų bei mokymų srityje.

Saugus darbas, UAB

UAB "Saugus darbas" teikia šias paslaugas: - Konsultuoja darbuotojų saugos ir sveikatos, civilinės saugos, priešgaisrinės saugos klausimais;- Atlieka dokumentacijos patikrą;- Vertina riziką:- Rengia darbų saugos ir priešgaisrinės saugos dokumentaciją;- Atstovauja darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybas įmonėse;- Organizuoja kursus: "Įmonės vadovo, vykdančio įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijas" mokymus, "Įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto" mokymus, "Darbdavio, jam atstovaujančio asmens" kursus, "Priešgaisrinės...

Ilandas, UAB

Darbų saugos kursai darbdaviams, įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialistams. Konsultacijos darbų saugos, darbo teisės klausimais. Profesinės rizikos vertinimo organizavimas, įmonės būklės paso pildymas. Nelaimingų atsitikimų darbo vietoje tyrimas. Civilinės saugos parengties ekstremalioms situacijoms planų sudarymas. Įmonių darbuotojų pirmosios medicinos pagalbos, higieninių įgūdžių mokymo organizavimas, profilaktinis sveikatos tikrinimas. IDV, UAB, VŠĮ įmonių steigimas.