Mokymų įmonės

Noriu personalo sprendimų grupė (Noriu darbo, UAB)

Žmogiškųjų išteklių valdymo srityje dirbame jau daugiau nei 20 metų! Kūrybiškumas, etiški darbo principai, dėmesys klientui – tai pagrindiniai principai, kuriais vadovaujamės, teikdami individualius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus.

Vilniaus dizaino kolegija, VšĮ

Vilniaus dizaino kolegija – prestižinė, novatoriška, vienintelė Lietuvoje išskirtinai į taikomuosius menus ir dizainą orientuota aukštoji mokykla. Kūrybiškiems žmonėms siūlome rinktis mados dizaino, grafinių komunikacijų dizaino, kūrybinių industrijų dizaino, taikomosios fotografijos, interjero dizaino studijas ar anglų kalba studijuoti tarptautinę jungtinę interjero dizaino studijų programą, vykdomą Lietuvoje ir Portugalijoje.

Jaunųjų kompiuterininkų mokykla

Kauno technologijos universitete veikianti Jaunųjų kompiuterininkų mokykla (JKM) - tai 1995 m. įkurta neformaliojo moksleivių švietimo ir ugdymo įstaiga. Per 22 sėkmingos veiklos metų čia įvairiose kompiuterinio raštingumo mokymo programose mokėsi ir baigė daugiau kaip 8200 moksleivių iš visos Lietuvos.

Mokymai verslui, UAB

UAB "Mokymai Verslui" turi sukaupusi neįkainuojamą patirtį rengiant asmenybės ugdymo; pinigų ir pardavimų psichologijos; streso valdymo ir prevencijos; emocinio intelekto ir kitose svarbiose šiuolaikinei organizacijai srityse. Šiuolaikinėmis įtemptos konkurencijos ir nuolat besikeičiančios rinkos sąlygomis ypač svarbus tampa personalo mokymų klausimas. Dažnai tinkamai apmokyti, kompetetingi, emociškai stabilūs ir tikslingi darbuotojai tampa pagrindiniu koziriu, lemiančiu firmos iškilimą ir aukštą pelną.

Ispado, UAB

Esame sukaupę ilgametę darbo grožio versle patirtį, nuolat tobulinamės ir įgyjame žinių seminaruose, mokymuose, konferencijose ir parodose įvairiose užsienio šalyse. Suburta darni kompetentingų ir kūrybingų žmonių komanda. Tikime, kad mūsų profesionali pagalba pateisins Jūsų investicijas ir prisidės prie Jūsų verslo sėkmės, įžengiant ir įsitvirtinant SPA ar grožio versle.

Avevera, UAB

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO MOKYKLA - Tai puikus ir praktiškas pasirinkimas, suteikiantis profesionaliai kokybiškų ir puikių žinių, susistemintų, per kuo priimtinesnį laikotarpį klientui ne tik Lietuvoje, bet ir Tarptautiniame lygmenyje. Visos programos registruotos: LR Švietimo ir Mokslo Ministerijoje, Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre. PRAKTINIO MOKYMO, KOMPETENCIJOS, KVALIFIKACIJOS, UGDYMO IR KĖLIMO KURSAI Mokytis pradėti niekada nevėlu, tuo labiau šiuo laikotarpiu investuoti į save, labai svarbu! Kompetencijos ugdymas ir...

Pavelo masažai, grožio ir sveikatingumo centras

Sustokite bent valandėlei ir leiskite sau pasimėgauti nuostabiais masažais Grožio ir sveikatingumo centre "Pavelo masažai".  Šūkis: KOKYBĖ -  SVARBIAUSIA "Pavelo masažai" masažuotojai - patyrę masažo specialistai. Jie padės Jums įveikti nuovargį, stresą bei kasdieninę įtampą. Masažų metu naudojamas tik natūralus žolelių aliejus, o įvairios procedūros atliekamos su aukštos kokybės kosmetinėmis priemonėmis.

Moters studija

MOTERS STUDIJA - asmeninio gyvenimo kompetencijų ugdymo mokykla Moteriai. Pramogai, kūrybai, savęs pažinimui, grožiui...