Organizatoriai

Lyderio grupė, UAB

Kiekvienoje rinkoje ankščiau ar vėliau iškyla lyderio pozicijas užimanti įmonė. Ją galima apibūdinti kaip įtakingiausią rinkos narį, skatinantį socializaciją ir diegiantį inovacijas, pažangius verslo modelius bei verčiantį pasitempti kitus rinkos dalyvius. Ambicingi tikslai, noras lyderiauti ir laimėti jau yra įtvirtinti pačiame UAB „Lyderio grupė“ pavadinime. Visose srityse, kuriose dirbame ir į kurias investuojame, siekiame tapti lyderiais. Prielaidas mūsų sėkmei sukuria kvalifikuoti žmonės, ilgalaikė patirtis, tvirti ir ilgalaikiai santykiai...

Supremus (Ekodiena, VšĮ)

Supremus.Lt – VšĮ “Ekodiena” įsteigtas mokymų centras. Mūsų komanda jau ilgus metus dirba mokymų, seminarų ir konferencijų organizavimo srityje. Mūsų organizuojamus seminarus ir paskaitas veda kvalifikuoti savo srities lektoriai, turintys ilgametę praktinio darbo patirtį. Mokymų centras organizuoja tiek atviruosius seminarus, tiek mokymus įmonių viduje. Taip pat teikiame verslo psichologijos konsultacijas, „Galvų medžiotojo“ dalyvavimo pokalbyje su naujais kandidatais paslaugą bei konsultuojame verslo etiketo, įvaizdžio...

Judruma, UAB

UAB „Judruma“  – konsultacinė įmonė, teikianti profesionalias personalo valdymo paslaugas organizacijoms. Įgyvendiname mokymų, darbuotojų  paieškos, vertinimo projektus. Atliekame organizacijos klimato tyrimus, organizuojame komandinius renginius. Su ženklu "personalo projektai" dirbame nuo 2003 metų.

Tarptautinis menedžmento institutas, VšĮ

International Management Institute įkurtas 1994 m. Vilniuje kaip oficialus The Open University (D.Britanija) atstovas Lietuvoje. Šiuo metu kartu su OU mes oficialiai atstovaujame Tarptautinei Buhalterių Asociacijai - IAB (D.Britanija) ir Vadybos ir ekonomikos akademijai - AFW (Vokietija).IMI taiko šiuolaikines europietiškas išsilavinimo programas,seminarus ir kursus Lietuvos verslo bendruomenei (tarp jų ir vienintelę Lietuvoje visą MBA (Master of Business Administration) programą.

Mokymų klubas, MB

„Mokymų klubas“ – tai kvalifikuotų profesionalų komanda, teikianti išskirtines mokymų paslaugas aukščiausio lygio specialistams, siekiantiems visapusiškai tobulėti ir nuolatos pirmauti konkurencinėje kovoje.

Baltic Personnel Strategy Project, UAB

Vykdo vidinius ir  viešuosius mokymus, komandų ugdymo renginius.

Noriu personalo sprendimų grupė (Noriu darbo, UAB)

Žmogiškųjų išteklių valdymo srityje dirbame jau daugiau nei 20 metų! Kūrybiškumas, etiški darbo principai, dėmesys klientui – tai pagrindiniai principai, kuriais vadovaujamės, teikdami individualius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus.

projektukursai.lt (Karolis Mickevičius-Mėgelaitis)

Mes - energingų profesionalų komanda, vedanti kokybiškus vadybos kursus už prieinamą kainą. Komandą sudaro patyrę projektų valdymo specialistai, dirbantys su projektais Lietuvoje bei užsienyje. Projektukursai.lt teikia paslaugas visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Mūsų misija - teikti profesionalius projektų valdymo mokymus už konkurencingą kainą. Mūsų vizija - būti lyderiaujančiu projektų valdymo mokymų teikėju Lietuvoje. Mūsų filosofija - kursai baigti tik tuomet, kuomet dalyviai iš tikrųjų suprato mokymų temą.

Mokymai verslui, UAB

UAB "Mokymai Verslui" turi sukaupusi neįkainuojamą patirtį rengiant asmenybės ugdymo; pinigų ir pardavimų psichologijos; streso valdymo ir prevencijos; emocinio intelekto ir kitose svarbiose šiuolaikinei organizacijai srityse. Šiuolaikinėmis įtemptos konkurencijos ir nuolat besikeičiančios rinkos sąlygomis ypač svarbus tampa personalo mokymų klausimas. Dažnai tinkamai apmokyti, kompetetingi, emociškai stabilūs ir tikslingi darbuotojai tampa pagrindiniu koziriu, lemiančiu firmos iškilimą ir aukštą pelną.

Ambicio, UAB

Kiekviena įmonė, kaip ir žmogus, turi savo charakterį. Taip ir mes: esame iniciatyvūs, priimame nestandartinius sprendimus, esame kūrybiški, nuolat tobulėjame, mylime savo klientus, trokštame pokyčių ir nuolat einame į priekį.