Mokymų įmonės

Mokymo centras 'iCAN', MB

Užsienio kalbų kursai - anglų, vokiečių, rusų, lenkų, ispanų, prancūzų, norvegų ir kt., ruošiame IELTS, TOEFL, anglų kalbos brandos egzaminams.Vertimai raštu ir žodžiuSaviugdos bei verslo mokymai fiziniams bei juridiniams asmenims.

HILL Management (HILL International Baltic, UAB)

Hill Management jau 40 metų padaeda savo klientams visame pasaulyje priimti objektyvius ir išmatuotus personalo sprendimus. Kaip viena iš pirmųjų ir vis dar pirmaujančių kompanijų Europoje Hill jau turi virš 50 biurų daugiau nei 30-yje šalių. Mūsų platus, daugybe šalių apimantis tinklas garantuoja kokybiškus personalo kompetencijų vertinimo įrankius bei sprendimus net 27 kalbomis, o mokymo programos paremtos turtinga praktika, solidžia teorija yra kryptingai orientuotos į aiškius ir išmatuojamos pokyčius bei rezultatus. Greta...

Projekona, UAB

Mokymai, konsultacijos, seminarai, projektų valdymas. Mes esame novatoriška, kūrybinga ir lanksti profesionalų komanda, besivadovaujanti europietiškomis vertybėmis.

Žmogaus studijų centras, UAB

"Žmogaus studijų centras" – konsultacinė firma, jau antrą dešimtmetį sėkmingai veikianti Lietuvoje. Mūsų patirtis sudaro galimybę klientams naudotis efektyviausiomis vadybos technologijomis.

SalesUP (Verslo Vadovas, MB)

Ką gali suteikti teoriniai mokymai? Teoriškai suprasite vadovavimo metodus; 

 • Žinosite, kaip teoriškai turėtų būti valdomos stresinės situacijos; 
 • Teoriškai žinosite, kokia turėtų būti komunikacija; 
 • Turėsite teorines derybų valdymo žinias. 
 • Teorinių žinių galite pasisemti internete arba knygose, o jeigu norite pakelti savo ir komandos kompetencijas, Jums reikalingi individualiai pritaikyti praktiniai mokymai.   Jokios vadovėlinės teorijos. Mokymai praktiko lūpomis  www.salesup.lt

  Šiaurės Lietuvos kolegija

  Šiaurės Lietuvos kolegija - tai viena iš sėkmingiausiai dirbančių privačių aukštojo mokslo institucijų Šiaurės Lietuvoje, teikianti profesinio bakalauro studijas.

  Digital academy, UAB

  Mes esame „Digital Academy“ – vieninteliai sertifikuoti Google lektoriai ir skaitmeninės rinkodaros profesionalai, kuriems kasdienis domėjimasis interneto reklamos naujovėmis bei galimybėmis yra tapęs gyvenimo būdu. Susibūrėme tam, kad pasidalintume savo žiniomis, išmokytume naudotis efektyviausiais skaitmeninės komunikacijos kanalais ir padėtume augti tavo įmonei.  Savo veiklą pradėjome 2013 m. siekdami pagilinti Lietuvos rinkodaros specialistų žinias apie Google ir jo produktus. Per tą laiką užaugome ir šiandien siūlome platų mokymų...

  Patikima praktika, UAB

  UAB ,,Patikima praktika“ – profesionalių lektorių, konsultantų, projektų vadovų komanda. Organizuoja ir vykdo mokymus personalo valdymo, darbo organizavimo ir psichologinio klimato organizacijoje gerinimo klausimais. Rengia seminarus įvairiomis temomis įvairių sričių darbuotojams.