Mokymų įmonės

Mokymo centras 'iCAN', MB

Užsienio kalbų kursai - anglų, vokiečių, rusų, lenkų, ispanų, prancūzų, norvegų ir kt., ruošiame IELTS, TOEFL, anglų kalbos brandos egzaminams.Vertimai raštu ir žodžiuSaviugdos bei verslo mokymai fiziniams bei juridiniams asmenims.

House of English, UAB

Kalbų mokykla “House of English” teikia užsienio kalbų (anglų, prancūzų, vokiečių, rusų, ispanų) mokymo paslaugas privatiems ir verslo klientams, valstybinio sektoriaus darbuotojams. Mokykla yra įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą. Siekdama teikti tik labai kokybiškas paslaugas, mokykla kelia aukščiausius reikalavimus savo dėstytojams, mokomajai medžiagai ir mokymo programų turiniui. Mokykla yra tarptautinės anglų kalbos mokytojų ir dėstytojų asociacijos IATEFL narė."House of English" kalbų mokykla–...

EF English First

Nuo Niujorko iki Londono, nuo Paryžiaus iki Šanchajaus EF English First yra žinoma kaip sėkmingiausia anglų kalbos mokykla. EF English First – tai didžiulė švietimo organizacija, turinti mokyklas daugiau nei 50-tyje pasaulio šalių. Jos tikslas – išmokyti Tave kalbėti gyvąja anglų kalba.

Vilniaus turto nuoma, UAB

Įvairių prekių prekyba, nekilnojamojo turto paslaugos, vidaus auditas, investiciniai projektai, mokymai, mokomosios knygos, aviacijos laisvalaikio pramogos.

COTEM, UAB

UAB COTEM -  tai individualiai pritaikyti užsienio kalbų mokymo sprendimai įmonėms, vadovams, verslo žmonėms ir įvairių sričių specialistams.

Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centras

Švietimo centras - tai šiuolaikinės švietimo sistemos grandis, moderni miesto pedagogų ir kitų specialistų kvalifikacijos tobulinimo institucija, sudaranti sąlygas mokytis visą gyvenimą, besiorientuojanti į miesto poreikius, interesus, infrastruktūros kaitą bei švietimo sistemos plėtrą.

Elės Pranaitytės individuali veikla

Anglų kalbos mokymas: bendrinė, verslo ir specializuota, šnekamoji anglų kalba. Mokymas individualiai, grupėse arba įmonių patalpose pas klientus.

Edukateka, VšĮ

VšĮ „Edukateka” – švietimo ir mokslo institucija, dirbanti pagal neformaliojo vaikų, jaunimo bei suaugusiųjų švietimo programas.VšĮ „Edukateka” 3 – 18 metų vaikams ir jaunimui siūlo rinktis bei turiningai leisti laisvalaikį, ugdyti savo kūrybinius sugebėjimus anglų kalbos, šokio, informacinių technologijų, teatro studijose, lyderystės, projektinės veiklos įgūdžius ugdytis Jaunojo lyderio studijoje.Jaunimui (18+) siūlome dalyvauti liaudiškų šokių kolektyvo „Samborinis“ veikloje,...

1-asis vertimų biuras, UAB

Teikiame kalbų mokymo paslaugas suaugusiems, abiturientams, taip pat įmonėms ir organizacijoms. Mokome anglų, rusų, vokiečių, ispanų, italų kalbų, taip pat rengiame lietuvių kalbos kursus užsieniečiams.