Mokymų įmonės

Avevera, UAB

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO MOKYKLA - Tai puikus ir praktiškas pasirinkimas, suteikiantis profesionaliai kokybiškų ir puikių žinių, susistemintų, per kuo priimtinesnį laikotarpį klientui ne tik Lietuvoje, bet ir Tarptautiniame lygmenyje. Visos programos registruotos: LR Švietimo ir Mokslo Ministerijoje, Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre. PRAKTINIO MOKYMO, KOMPETENCIJOS, KVALIFIKACIJOS, UGDYMO IR KĖLIMO KURSAI Mokytis pradėti niekada nevėlu, tuo labiau šiuo laikotarpiu investuoti į save, labai svarbu! Kompetencijos ugdymas ir...

Pačiolio prekyba, UAB

UAB „Pačiolis“ misija - praktinio pobūdžio informacijos teikimas įmonių ir įstaigų specialistams, dirbantiems buhalterinės apskaitos, teisės, vadybos, ekonomikos, biuro administravimo, marketingo, įmonių informacinių technologijų bei kitose įmonių veiklos srityse.

Verslininkų namai, VšĮ

“Verslininkų namų” veiklos tikslas - skatinti naujų įmonių kūrimąsi ir padėti veikiančioms įmonėms plėtoti savo veiklą, užtikrinant SVV ūkio subjektams kokybiškas ir prieinamas konsultacines, mokymo, informacines paslaugas.

Sekretorių mokykla 'Higher Level' akademija

Visada svajojai tapti sekretore?  "Higher Level" akademijoje padėsime tau įgyvendinti šią svajonę: įgausi tinkamus pagrindus, išmokysime sekretoriavimo, administravimo paslapčių ir pasidalinsime savo ilgamete bei darbdavių įvertinta patirtimi - prisijunk prie mūsų!  Kursų vieta: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys.  Trukmė: 50 (akademinių valandų).

1 2 3