Mokymų įmonės

Uolektis, UAB

Konsultavimas rengiant kokybės vadybos sistemas (ISO 9001), aplinkos apsaugos (ISO 14001), darbuotojų saugos ir sveikatos,maisto saugos (OHSAS), informacijos saugumo (270001) , paslaugų valdymo (20000-1)ir kitas vadybos sistemas. Mokymai ISO vadybos sistemų diegimo ir tobulinimo klausimais, vidaus auditorių mokymai.

Sisteminių sprendimų institutas, VšĮ

Sisteminės fenomenologinės psichologijos ir terapijos mokymai, konsultacijos verslui, šeimai, asmeniui

Novitus group, UAB

Novitus group

Edukateka, VšĮ

VšĮ „Edukateka” – švietimo ir mokslo institucija, dirbanti pagal neformaliojo vaikų, jaunimo bei suaugusiųjų švietimo programas.VšĮ „Edukateka” 3 – 18 metų vaikams ir jaunimui siūlo rinktis bei turiningai leisti laisvalaikį, ugdyti savo kūrybinius sugebėjimus anglų kalbos, šokio, informacinių technologijų, teatro studijose, lyderystės, projektinės veiklos įgūdžius ugdytis Jaunojo lyderio studijoje.Jaunimui (18+) siūlome dalyvauti liaudiškų šokių kolektyvo „Samborinis“ veikloje,...

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija, modernizavusi studijų metodologiją ir mokymo bazę ES struktūrinių fondų lėšomis, rengia ir perkvalifikuoja miško ūkio, želdynų dizaino, rekreacijos, plantacinio ūkio, kadastrinių matavimų ir nekilnojamojo turto vertinimo, žemėtvarkos bei hidrotechnikos specialistus.

Šėža ir partneriai, UAB

"Š&P konsultacijos", esame tam, kad padėtume Jumstvirtai ir kryptingai žengti asmeninės ir įmonės vertės kūrimo irauginimo keliu.

Kitokie projektai

Nuo 2000 metų Lietuvos ir užsienio rinkoje gyvuojanti konsultavimo ir mokymo įmonė Kitokie projektai® - tai profesionalių psichologų, socialinių pedagogų, edukologų bendruomenė, siekianti įgalinti žmones komandiniam ir savarankiškam darbui organizacijose. Mes dirbame siekiantiems kurti - versle, švietime bei socialiniame sektoriuje.

Nacionalinių projektų rengimas, UAB

UAB „Nacionalinių projektų rengimas“- jauna, tačiau patyrusius ir kompetentingus specialistus vienijanti komanda. Visa bendrovės veikla nukreipta į kliento poreikių tenkinimą, rengiant aukštos kokybės projektus bei kvalifikacijos kėlimo ir mokymo kursus privačiam ir viešajam sektoriui.