Mokymų įmonės

Visuomeninio jaunimo klubas

Visuomeninio jaunimo klubas (VJK) – tai susibūrusi ambicinga bendraminčių organizacija, vienijanti jaunus žmones, aktyviai besireiškiančius viešojoje erdvėje bei nevyriausybinių organizacijų veikloje. VJK nariai – tai nebijantys drąsiai išsakyti savo moralinių ar politinių įsitikinimų, turintys nemažai visuomeninės veiklos patirties jauni žmonės, susibūrę tam, kad galėtų efektyviai siekti juos vienijančių tikslų.

B&C Legal Service, UAB

UAB „B&C Legal Service“ yra teisinių paslaugų imonė, teikianti konsultacijas verslo ir statybos teisėssrityje. Mūsų teisininkų pagrindinė specializacijos sritis – statybos ir nekilnojamojo turto teisė.Mūsų komandoje dirba ne tik teisės, bet ir statybų verslo profesionalai. Derindami šių sričių žinias,mes sugebame geriau suprasti mūsų klientų poreikius ir rasti klientų verslui labiausiai priimtinąsprendimą.Teikdami teisines paslaugas savo klientams, mes orientuojamės į rezultatą ir stengiamės kuo geriausuprasti klientų poreikius ne tik iš...

Senamiesčio gidas, UAB

Kelionių organizatorius "Senamiesčio gidas” (VILNIUS CITY TOUR) sėkmingai veikia nuo 1998 metų. Mūsų specializacija - apžvalginės ekskursijos po Vilnių, Kauną ir Trakus, taip pat, įvairios pažintinės ekskursijos po Lietuvą. Turime nemažą patirtį teikiant turizmo ir transporto paslaugas tarptautinių konferencijų metu. Orgnizuojame išvykas kolektyvams. Nuomojame transportą ir atvirus autobusus.

Muneris, UAB

Lietuvos šunų kirpėjų ir kirpyklų asociacija

1 2 3 4 5 6