Mokymų įmonės

Transerfingo mokykla

Sveiki atvykę!      Į likimo valdymo galimybų erdvę.     Tai tavo pasaulis. Pasaulis egzistuojantis harmonijoje tarp Proto ir Sielos. Pasaulis – tai veidrodis, atspindintis tavo požiūrį į jį.     Gyvenimas – tai žaidimas, kuriame pasaulis nuolat užduoda vis tą patį klausimą: "Kas aš? Koks aš?“ Ir kiekvienas atsako pagal savo įsitikinimus: "tu agresyvus," arba "tu jaukus", ar "juokingas, niūrus, draugiškas, priešiškas, nelaimingas, laimingas".     Bet štai...

Saviugdos mokykla

Projektas skirtas žmonėms, kurie nori ir siekia  asmeninio tobulėjimo. Žmonėms, kurie nori sukurti laimingesnį ir turtingesnį gyvenimą.Mokyklos veiklos kryptys:

 • Atvirų asmeninio tobulėjimo seminarų organizavimas.
 • Uždaros verslo konsultacijos.
 • Privačios konsultacijos asmeninio tobulėjimo klausimais.
 • Asmeninio tobulėjimo klubai.
 • Mokyklos motto: Sėkmė - tai Jūsų pasirinkimas.

  Procoaching, UAB

  Šeimos klubas-"FAMILY CLUB" - tai kas padeda sukurti darnią ir vieningą šeimą:šeimų klubai, aktyvių šeimų iniciatyviniai susitikimai, kursai tėvams, mažųjų lyderių akademija, teminės ir išvykstamosios stovyklėlės ir kt.

  Allen Carr's centras (Magatis, UAB)

  Allen Carr’s Easyway siūlomas metodas iki šiol yra vienintelis, kuris suteikia galimybę atsikratyti poreikio bei noro rūkyti visam laikui, nereikalaudamas valios pastangų ir jėgų kovoti su savimi. Procesas yra lengvas dėl to, kad yra paprastas ir prieinamas visiems norintiems, įkvepiantis ir smagus. Naudojantis šiuo metodu nekonfliktuojama nei su savimi, nei su aplinkiniais.   Pirmiausia šis metodas padeda susidaryti teisingą požiūrį į rūkymą, o vėliau, vadovaujantis paprastais nurodymais, pasiekti norimą rezultatą. Unikalu, kad fizinės atpratimo...

  Rygos koučingo mokykla

  Rygos Koučingo mokykla ruošia profesionalius koučingo trenerius pagal Tarptautinio Eriksono Universiteto parengtą programą (Erickson University International; Vankuveris, Kanada), akredituotą Tarptautinės Koučingo Federacijos (ICF)

  Personalo brokerių centras, UAB

  Mokome vadovus bei personalo vadovus, konsultuojame, rengiame metodikas, kuriame ir įgyvendiname personalo valdymo bei interneto projektus.