Tinklo administravimas

Sistemų administratorų mokykla (8-12 klasių moksleiviams)

Šių mokymų galiojomo laikas yra pasibaigęs. Rekomenduojame peržiūrėti kitus šio organizatoriaus mokymus arba kitus mokymus šioje kategorijoje.

Lektoriai:

1–2 semestrai. 

Vietiniai tinklai. Operacinė sistema Linux. Interneto tarnybinės stoties administravimas              Kursas pradedamas nuo pažinties su kompiuteriniu tinklu. Klausytojai įgyja teorinių ir praktinių žinių, reikalingų savarankiškai organizuoti ir aptarnauti 10–20 darbo vietų vietinį kompiuterių tinklą. Taip pat susipažįstama su LINUX operacine sistema, mokomasi ją diegti kompiuteryje ir konfigūruoti, aiškinamasi, kaip viename kompiuteryje vienu metu gali būti dvi skirtingos Windows ir LINUX operacinės sistemos, susipažįstama su komandinės eilutės paslaugų programomis, išmokstama dirbti su grafine aplinka.
Antras pusmetis skiriamas interneto serverio organizavimo temoms. Klausytojai išmoksta diegti ir konfigūruoti WWW, elektroninio pašto, bylų saugojimo tarnybas. Ypatingas dėmesys skiriamas Linux sistemos saugumui.   Kurso trukmė – 2 semestrai (144 val.)
Paskaitos vyksta 2 kartus per savaitę po 2 val.

3–4 semestrai. 
Windows Server/ Kompiuterinių tinklų saugumas
Klausytojai gali rinktis integruotą Windows Server kursą arba kursą apie kompiuterinių tinklų saugumą.          Windows Server kurse mokomasi diegti, konfigūruoti ir administruoti Windows serverį (vardų sistemos (DNS) konfigūravimas, Active Directory infrastruktūros diegimas ir konfigūravimas, Active Directory objektų kūrimas ir palaikymas, Group Policy konfigūravimas, Active Directory Certificate Service diegimas ir konfigūravimas, TCP/IP protokolas, IP adresacija, DHCP diegimas ir konfigūravimas, nutolusios prieigos konfigūravimas, ugniasienės konfigūravimas, File and Print Services konfigūravimas, tinklo politikos konfigūravimas, tinklo infrastruktūros stebėjimas ir valdymas).
Kompiuterinių tinklų saugumo kurse susipažįstama su kenkėjiškomis programomis (Trojan, Backdoor, Virus, Worm, Sniffer ir kt.), įvairių sistemų pažeidžiamumais, DoS tipo atakomis, bevielių tinklų pažeidžiamumais, maršrutizatorių, modemų, ugniasienių silpnosiomis vietomis, kalbama apie pėdsakus, paliktus po darbo (Footprinting), paieškos sistemų savybes (Google Dorks ir kt.), privatumą internete, Proxy, Botnet tinklus ir įrenginius.
Kurso trukmė – 2 semestrai (144 val.)
Paskaitos vyksta 2 kartus per savaitę po 2 val.

Lygis: Tipas: Trukmė: Miestas:
Tinka visiems Kursas 18 mėn. (288 val.) Vilnius

Kaina: 75 €

NKKM kompiuterių mokykla
Lakūnų g. 24, Vilnius
Tel. +370 60044785;

Tvarkaraštis
Informacijos nėra