Vadovavimas ir valdymas

Seminaras personalo specialistams ir vadovams - Pagrindinės vadovo rolės ir kompetencijos. Naujos tendencijos, nuotolinis darbas

Lektoriai:
Jūratė Kapočiūtė

Lektorė – mokymo konsultantė / moderatorė
Mokymų metu praktine patirtimi ir įžvalgomis dalinsis Jūratė Kapočiūtė
Daugiau nei 10 metų darbo patirtis žmogiškųjų išteklių (HR) valdymo srityje tarptautinėse kompanijose, daugiau nei 10 metų vadovaujant Lietuvos ir tarptautinėms komandoms užsienyje.
Darbo patirtys ir pasiekimai: Danske bank, Global Services Lietuvos padalinyje (4 metai) – Senior HR  Business Partner.  Pasiekimai – užtikrintas sėkmingas organizacijos augimas iki 1800 darbuotojų per 2 metus, sukurtos ir sėkmingai įgyvendintos lyderystės, mentorių, vidinės karjeros, darbuotojų išlaikymo programos, užtikrintos globalios talentų ugdymo ir kitos programos ir kt. Philip Morris International – 10 metų; Shared Services Center (SSC) (Lenkija) Europos Sąjungai ir Rytų Europai bei Vidurio Rytų regionui – atlygio ir socialinių priedų komandos vadovė (2 metai). Peržiūrėta talentų programa, pakeistas globalus atlygio valdymo procesas bei koordinuotas atlygio procesas 42 šalims; Philip Morris Baltic – Žmogiškųjų Išteklių projektų vadovė, Žmogiškųjų išteklių paslaugų komandos vadovė, Žmogiškųjų išteklių specialistė. Vadovauta fabriko plėtros projektui iš Žmogiškųjų išteklių pusės (40% gamybos apimčių augimas lyderiaujančioje kompanijoje), trijose šalyse  įdiegta SAP sistema, įgyvendintas įtraukties projektas; Dėstytoja ISM ir Mykolo Riomerio universitetuose; Knygos „Darbo teisė praktikams“ autorė.
Išsilavinimo sritys: HR Certification Institute, USA – Human Resources Management Professional certificate, certified Coach; Vytauto Didžiojo universitetas – Verslo administravimo bakalauras ir teisės magistras.

Kodėl tai svarbu? Su kokiais iššūkiais susiduria šiandien ir susidurs artimoje ateityje vadovai, personalo (HR) vadovai ir HR specialistai? Kaip tam ruoštis?

Šiandienos vadovai turi išmanyti daugybę sričių, būti universalūs ir lankstūs, sėkmingi, uždegantys  ir nenuilstantys. Kaip tai pasiekti, kai laiko trūkumas nuolatinis palydovas, o viską padaryti reikėjo vakar? Spaudimas, informacijos srautas ir reikalavimai vadovams nuolat auga, kaip nepasiklysti metodikų gausoje, kaip dirbti su komanda, nustatyti aiškius tikslus ir tuo pačiu, kiek suteikti laisvės, atsakomybės ir galimybių suklysti, kaip komandas motyvuoti ir įgalinti rezultatyviam darbui, bet tuo pačiu nesuvaržyti biurokratiniais ribojimais ir neefektyviomis kontrolės priemonėmis? Ką daryti, jeigu motyvacinė įmonės sistema nebeveikia? Kaip ugdyti komandą - koučingas (ang. Coaching), – ar jis visada jis tinkamiausia? Kaip visa tai veikia ir kiek tinka Lietuvoje? Klausimų, kylančių vadovams, sąrašą galima tęsti ir toliau. Reziumuojant – programa yra apie tai, kaip veikti, kad viskas būtų padaryta.
Mokymo programa skirta įvairių lygių vadovams, personalo / HR vadovams.
Programos tikslas – susisteminti turimas žinias ir glaustai suteikti naujų praktikoje išmėgintų žinių ir patirčių, būtinų vadovui, kad vadovo darbas būtų sklandus, sistemiškas, suteikiantis pasitikėjimo. Šioje dalyje kalbėsime apie vadovo vaidmenis (roles) ir kompetencijas. Iš vadovo tikimasi, kad vadovas išmanys ne tik savo sritį, bet dažnai minime tokias kompetencijas kaip „gebėjimas kurti pasitikėjimą“, „padėti darbuotojams tobulėti“, „sutelkti komandas pasinaudojant narių stiprybėmis“, „efektyviai valdyti konfliktus“ ir kt.
Mokymo metodai – praktinės žinios, praktinių situacijų analizė, grupiniai darbai, interaktyvi diskusija.

Programa

*Mokymo programa:
  • Perėjimas iš ne vadovo į vadovaujančią poziciją – visai kitokia karjera nei specialisto. Pasaulinės tendencijos, kaip keičiasi vadovo rolė ir jos supratimas. Kokias savo, kaip vadovo, kompetencijas, turėtų stiprinti sėkmingi ateityje vadovai?
  • Vadovas – organizacijos atstovas: verslo suvokimo ir tikslų įgyvendinimo kompetencijos. Greit kintantis pasaulis reikalauja suprasti ne tik komandos darbą, bet ir tai, kas vyksta už įmonės ribų t. y. plataus ir pro aktyvaus mąstymo;
  • Vadovas – komandos narys: kodėl kalbame apie emocinį intelektą?
  • Vadovas organizacijoje ir komandoje: skirtingų siekių derinimas ir nuolatinis konfliktų ir prieštaravimų sprendimas.
  • Kodėl komunikacija tampa vis svarbesnė nei pačio prieštaravimo išsprendimas?
  • Komunikacija ir darbas su komanda nuotolinio darbo metu – kaip užtikrinti komandos motyvaciją ir rezultatus.
  • Apie ką kalbame nedaug: nepatogūs pokalbiai su darbuotojais (atleidimai, organizaciniai pokyčiai, nepatenkinami darbo rezultatai ir kt.).
  • Metodikos pateikimas, kaip pasiruošti pokalbiui ir jį valdyti.
  • Diskusijos, atvejų analizė, praktiniai pavyzdžiai

Lygis: Tipas: Trukmė: Miestas:
Tinka visiems Atviras seminaras 6 ak. val. Visi miestai

Kaina: 179.08 €

Pasiteiravimui prašome kreiptis į Palmirą Sirusienę tel.: 868736287 arba el.paštu [email protected]

Seminaro dalyviams įteikiami sertifikatai.
Būtina išankstinė registracija - vietų skaičius ribotas!

Noriu personalo sprendimų grupė (Noriu darbo, UAB)
Vilkpėdės g. 22, Vilnius; K. Donelaičio g. 62, Kaunas
Tel. 868736287;

Tvarkaraštis
Miestas Data Vieta
Visi miestai 2022-04-13 Bus patikslinta.