Vadovavimas ir valdymas

3-oji vadovų mokymų ciklo tema - Kas pritraukia ir išlaiko darbuotojus? Įmonės vertybės ir kultūra. Motyvacinė sistema – ar tinka visiems viena? Naujos tendencijos

Lektoriai:
Jūratė Kapočiūtė

Daugiau nei 10 metų darbo patirtis žmogiškųjų išteklių (HR) valdymo srityje tarptautinėse kompanijose, daugiau nei 10 metų vadovaujant Lietuvos ir tarptautinėms komandoms užsienyje.
Darbo patirtys ir pasiekimai:
Danske bank, Global Services Lietuvos padalinyje (4 metai) – Senior HR  Business Partner.  Pasiekimai – užtikrintas sėkmingas organizacijos augimas iki 1800 darbuotojų per 2 metus, sukurtos ir sėkmingai įgyvendintos lyderystės, mentorių, vidinės karjeros, darbuotojų išlaikymo programos, užtikrintos globalios talentų ugdymo ir kitos programos ir kt.
Philip Morris International – 10 metų;
Shared Services Center (SSC) (Lenkija) Europos Sąjungai ir Rytų Europai bei Vidurio Rytų regionui – atlygio ir socialinių priedų komandos vadovė (2 metai). Peržiūrėta talentų programa, pakeistas globalus atlygio valdymo procesas bei koordinuotas atlygio procesas 42 šalims;
Philip Morris Baltic – Žmogiškųjų Išteklių projektų vadovė, Žmogiškųjų išteklių paslaugų komandos vadovė, Žmogiškųjų išteklių specialistė. Vadovauta fabriko plėtros projektui iš Žmogiškųjų išteklių pusės (40% gamybos apimčių augimas lyderiaujančioje kompanijoje), trijose šalyse  įdiegta SAP sistema, įgyvendintas įtraukties projektas; Dėstytoja ISM ir Vytauto Riomerio universitetuose; Knygos „Darbo teisė praktikams“ autorė.
Išsilavinimo sritys: HR Certification Institute, USA – Human Resources Management Professional certificate, certified Coach; Vytauto Didžiojo universitetas – Verslo administravimo bakalauras ir teisės magistras.

Programos tikslas – susisteminti turimas žinias ir glaustai suteikti naujų praktikoje išmėgintų žinių ir patirčių, būtinų pradedančiajam vadovui, kad vadovo darbo pradžia būtų sklandi, sistemiška, suteikianti pasitikėjimo jau karjeros pradžioje. Šioje dalyje kalbėsime apie tai, ko reikia, kad galėtume pritraukti ir išlaikyti darbuotojus bei skatinti juos veikti efektyviai. Kodėl tiek daug kalbama apie koučingą (ang. Coaching)? Ar visada jis tinkamas? Ar komandos ir įmonės identitetas padeda išlaikyti darbuotojus? Kodėl svarbi visapusė darbuotojo patirtis?

Mokymo metodai – praktinės žinios, praktinių situacijų analizė, grupiniai darbai, interaktyvi diskusija.

Programa

3. Kas pritraukia ir išlaiko darbuotojus? Įmonės vertybės ir kultūra. Motyvacinė sistema – ar tinka visiems viena? Naujos tendencijos

Mokymo programa:
  • Įmonės ir komandos identitetas. Kodėl vien gražaus įvaizdžio neužtenka, o draugų rekomendacijos lemia pasirinkimą? Įmonės vertybės ir kultūra, kodėl būtina, kad darbuotojas „matytų“ save būtent tokioje kultūroje ir turėtų panašias vertybes. Emociniai darbuotojo sprendimai keisti arba nekeisti darbą pagal jo vidinius motyvuojančius veiksnius;
  • Tobulėjimas, jo greitis ir karjeros kelias. Kaip rasti balansą ir neperdegti? Komforto zona – rizikos ir privalumai: kiek yra tinkama kiekvienam būti ne komforto zonoje?
  • Skirtingi darbuotojui tinkami karjeros keliai: horizontali karjera ar vadovo kelias?
  • Lankstumas – šiandienos siekiamybė. Individualizuoti poreikiai ir sukurtų motyvacinių sistemų ribotumas. Ką rodo tarptautiniai tyrimai;
  • Koučingas (ang. Coaching): kas tai? Kada tai tikslinga?
  • GROW metodikos pristatymas. Praktinės užduotys.
  • Darbuotojo visapusė patirtis (ang. Employee experience): kodėl daugelis tarptautinių kompanijų tam skiria vis daugiau dėmesio?
  • Kodėl kiekviena darbuotojo patirtis (įsidarbinant, keičiant poziciją ar atlygį ir pan.) yra svarbi ilgalaikiam darbdavio įvaizdžiui?

Lygis: Tipas: Trukmė: Miestas:
Tinka visiems Atviras seminaras 6 ak. val. Visi miestai

Kaina: 179.08 €

Pasiteiravimui prašome kreiptis į Palmirą Sirusienę tel.: 868736287 arba el.paštu [email protected]

Seminaro dalyviams įteikiami sertifikatai.
Būtina išankstinė registracija - vietų skaičius ribotas!

Noriu personalo sprendimų grupė (Noriu darbo, UAB)
Vilkpėdės g. 22, Vilnius; K. Donelaičio g. 62, Kaunas
Tel. 868736287;

Tvarkaraštis
Miestas Data Vieta
Visi miestai 2021-02-18 Nuotolinis seminaras.