Vadovavimas ir valdymas

Motyvacinis ir patyriminis seminaras - strateginė sesija vadovams

Šių mokymų galiojomo laikas yra pasibaigęs. Rekomenduojame peržiūrėti kitus šio organizatoriaus mokymus arba kitus mokymus šioje kategorijoje.

Lektoriai:

Tikslai:

  • Supažindinti dalyvius su pagrindiniais principais ir būdais, padedančiais valdyti kylančias emocijas ir stresą, įžvelgti savo ir kitų žmonių emocijas, matyti jų skirtumus bei panaudoti šią informaciją sėkmingos veiklos plėtrai;
  • Padėti suprasti, kad kiekvienoje situacijoje visada yra išeitis, gyvenimiškos pamokos bei profesinės išminties galimybės;
  • Pasiruošti tinkamai spręsti problemiškas situacijas, pozityviai mąstyti bei specialiomis technikomis valdyti stresą;
  • Pakeisti požiūrį į pokyčius ir savo vaidmenį juose. Padėti suvokti, kad žmogaus karjera ir visas gyvenimas yra pasirinkimų visuma, todėl reikia mokėti pasirinkti teisingai: požiūrį, žodžius, veiksmus ir sprendimus;
  • Sutelkti dalyvius bendrų komandinių tikslų siekimui per geresnį vienas kito pažinimą, tarpusavio supratimą ir palaikymą.
Esminiai  elementai:
  • Susipažinsime su naujausiais moksliniais tyrimais apie streso padarinius žmogaus sveikatai, gyvenimo kokybei ir gyvenimo trukmei. Kalbėsime apie tai, kokios yra galimos pokyčių ir jų pasekmių valdymo alternatyvos, būdai ir praktikos. Sužinosime, kaip nepasiklysti šiandieniniame informacijos pertekliaus, streso, greičio, įtampos bei konkurencijos pasaulyje. Suprasime, kodėl vieni žmonės yra pokyčių valdytojai, o kitus - nuolat valdo stresas?
  • Padėsime dalyviams suprasti, kad kiekvienas žmogus turi galingą ginklą - tai galimybę rinktis. Rinktis savo reakciją į situaciją, savo minčių ir santykių su kitais žmonėmis kokybę, savo karjeros ir sėkmės gyvenime potencialą. Ne aplinka kuria žmogaus kelią, bet žmogus kuria savo aplinką. Patikėti, kad kiekvienoje situacijoje slypi galimybės, tik reikia turėti drąsos ir išminties jomis pasinaudoti;
  • Individualių bei grupinių praktinių užsiėmimų metu ieškosime atsakymų į aktualius klausimus, kursime potyrių ir atradimų patirtį, geriau pažinsime vieni kitus. Taip bus atpalaiduojamas potencialas, tai, ką jau turime ir mokame. Tuomet įvyksta mobilizacija ir mes tiesiog...pradedame veikti!
Sesijos apibendrinimas:
Išskirtinis sesijos bruožas yra tai, jog čia nėra kaupiamos naujos teorinės žinios, o visas mokymo procesas paremtas ilgamete asmenine lektoriaus patirtimi, konkrečių atvejų bei situacijų analize. Lektoriaus siūlomos įžvalgos ir praktikos ne kartą buvo išbandytos realiame gyvenime bei verslo aplinkoje.

Programa

Skirta – įvairių lygių vadovai, kuriems aktualu atrasti vidinę motyvaciją, energiją, sutelktumą, pažinti streso valdymo būdus, tinkamai pasirengti pokyčių valdymui.

Trukmė – 1 diena, 8 ak. val.
Data - pagal poreikį.
Mokymo vieta – visi Lietuvos miestai.  
SESIJOS MODERATORIUS-KONSULTANTAS - viso mokymo proceso metu atradimų link dalyvius veda profesionalus moderatorius - verslininkas, turintis aukštąjį medicininį bei verslo valdymo išsilavinimą ir daugiau kaip 15 metų generalinio direktoriaus patirtį didžiose tarptautinėse korporacijose Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Jo vadovavimo laikotarpiu Lietuvos organizacijos gavo eilę apdovanojimų už geriausią naujų produktų pristatymą, kaip greičiausiai auganti kompanija ir už inovatyvias metų programas su Didžiosios Britanijos, Švedijos ir Danijos ambasadomis. Dalijasi savo patirtimi vesdamas  unikalių lyderystės programų ir streso valdymo seminarus kompanijos vadovams ir kitų lygių personalui.

Tipas: Trukmė: Miestas:
Vidiniai mokymai 8 ak. val. Visi miestai

Kaina: -

Pasiteiravimui prašome kreiptis į Palmirą Sirusienę tel.: 868736287 arba el.paštu [email protected]

Noriu personalo sprendimų grupė (Noriu darbo, UAB)
Vilkpėdės g. 22, Vilnius; K. Donelaičio g. 62, Kaunas
Tel. 868736287;

Tvarkaraštis
Informacijos nėra