Darbo kompiuteriu pradmenys

Interneto pamokos senjorams

Lektoriai:

Vienos pamokos  trukmė – 3 ak. valandos., kaina tik 33 Lt. Galima lankyti visus užsiėmimus, arba užsiregistruoti tik į vieną ar kelis iš jų. Užsiėmimai vyksta dienos metu – tai labai patogu Jums! Pamokas veda kantrūs dėstytojai, pasirengę atsakyti į visus Jūsų klausimus.
 

Asmeninės pamokos kaina - tik 99 Lt

Programa

1 pamoka

Kaip prisijaukinti kompiuterį? Neskubėdami (-os) mokysimės, kaip įsijungia kompiuteris, kaip funkcionuoja, kas tie CD/ DVD ir kaip jie  įsideda; sužinosime,  ką daryti jei viskas užstringa, kaip taisyklingai išjungti kompiuterį etc. Taip pat kiekvienas besimokantysis gaus atmintinę, kaip teisingai naudotis kompiuteriu. 

2 pamoka
Kaip bendrauti su artimaisiais Skype? Šios pamokos tikslas – išmokti naudotis Skype programa, kad galėtumėte nemokamai ir patogiai bendrauti su artimaisiais. Mokysimės kaip sukurti savo profilį, kaip surasti kontaktus, kaip susirašinėti ar prisijungti pokalbiui, kaip siųsti dokumentus ar muzikos failus.

3 pamoka
Kaip surasti informaciją internete? Internete slepiasi daug įdomios ir aktualios informacijos. Šios pamokos metu mokysimės, kaip tą informaciją surasti, parsisiųsti ir išsaugoti. Internete rasite ne tik Jums įdomią, bet ir aktualią informaciją, galėsite užsiregistruoti į polikliniką, susirasti vaisto aprašymą. Internetas – erdvė socialiniams kontaktams užmegzti. Išmokite, kaip susirasti draugų ar susipažinti su bendraamžiais internete,  taip pat – kaip susikurti asmeninę pašto dėžutę ir ja naudotis. Galėsite pasveikinti artimuosius elektronine atvirute! O gal namie neturite interneto? Ne bėda, patarsime, kaip įsigyti Jums palankų Skynet interneto planą. 

4  pamoka
Kaip naudotis tekstiniu redaktoriumi? Jau išmokote, kaip surasti reikalingą informaciją internete? Puiku, pats laikas išmokti naudotis teksto redaktoriumi – nusikopijuoti tekstą, išsisaugoti, parinkti šriftus, netgi susikurti lentelę, ar įterpti paveikslėlį. Išmoksite apipavidalinti dokumentą, kad atrodytų tvarkingai ir patraukliai, jį atsispausdinti. Galėsite patys susikurti savo receptų knygą ar parengti enciklopediją Jus dominančiomis temomis. 

5  pamoka
Kaip susimokėti mokesčius internetu? Vis dar mokate mokesčius pašte ar žingsniuojate į banką? Naudokitės interneto privalumais – čia apmokėjimo ir  pinigų pervedimas atliekamas neišeinant iš namų. Pamokos metu išmoksite, ko reikia norint naudotis internetine bankininkyste bei kaip prisijungti prie įvairių Lietuvos bankų internetinės sistemos. Sužinosite, kaip sumokėti mokesčius internetu, peržiūrėti savo sąskaitos likutį, pervesti pinigus, kaip apsaugoti savo duomenis.

Tipas: Trukmė: Miestas:
Kursas 12 ak. val. Vilnius

Kaina: 28.67 €

„Penkių kontinentų“ Mokymo centras
Kareivių 2, LT-08248, Vilnius
Tel. (8 5) 2664520;

Tvarkaraštis
Informacijos nėra