„Penkių kontinentų“ Mokymo centras

„Penkių kontinentų komunikacijų centro“ Mokymo centras suteikia galimybę efektyviai įgyti reikalingų kompetencijų, kurios padėtų pasirengti ar toliau sėkmingai eiti profesiniu keliu. Mokymų programos paruoštos taip, kad mokymai būtų efektyvūs ir per trumpiausią laiką leistų pagilinti žinias bei įvaldyti reikalingus įgūdžius.

 
Administratoriams ir buhalteriams siūlome Dokumentų rengimo ir valdymo mokymus, kuriuose išmokstama  taisyklingai paruošti ir efektyviai sisteminti dokumentus, MS Office mokymus, kur išmokstama plačiau naudoti kompiuterio teikiamas galimybes rengiant tekstus, atliekant skaičiavimus, tvarkant elektroniniu paštu gautą informaciją, planuojant savo laiką. Taip pat, skatiname rengti ne nuobodžius, o įkvepiančius ir rezultatus atspindinčius pristatymus Prezentavimo meno mokymuose. 

Būsimieji ar esami dizaineriai ir maketuotojai Mokymo centre gerina Kompiuterinės leidybos įgūdžius: mokosi rengti publikacijas, maketuoti ir redaguoti reklaminius leidinius, bukletus, paruošti maketą spaudai;  Adobe Flash mokymuose išmoksta kurti  reklaminius skydelius, animuotas atvirutes, Corel Draw - ruošti įvairius ženklus, logotipus, iliustracijas, vizitines korteles, kurti grafinį dizainą. 

Rinkodaros specialistai, besirūpinantys įmonės veidu, Tinklalapių kūrimo mokymuose turi galimybę išmokti sukurti  įspūdingą svetainę savo verslui, ar susipažinti su Turinio valdymo sistemomis, sudaryti tinklalapio struktūrą ir valdyti jo turinį, naudoti tinklalapio modulius.  

Dėstytojai ir pedagogai Mokymo centre Debesų technologijų mokymuose susipažįsta su IT technologijomis pagrįstais inovatyviais metodais: kaip naudotis nuotolinio mokymosi sistemomis ruošiant ir publikuojant medžiagą, kaip patalpinti ir siųsti bet kokios apimties ir turinio informaciją internete, kaip taikyti grupinio darbo bei kūrybinio mąstymo programas mokymo procese.  

Mokymai vyksta mažose grupelėse, tad dėmesys skiriamas kiekvienam. Mokymai neprailgsta, nes teorija iškarto pritaikoma praktiškai ir besimokantieji atlieka su savo darbu ar užsiėmimu susijusias užduotis.   Po mokymų įteikiami pažymėjimai, o antrą kartą mokytis kviečiame su nuolaida.

Registruokitės ar išsamesnės informacijos teiraukitės telefonu (8 5)  266 4520 arba el. paštu [email protected]

Organizuojami kursai
Tinklalapių kūrimas (HTML+PHP+MySQL)
MS Excel pažengusiems
Kompiuterinė leidyba (Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop)
Turinio valdymo sistemos: Joomla!, WordPress
Corel DRAW
Animacijų kūrimas su Adobe Flash
MS Access
Adobe Photoshop
Naudojimosi kompiuteriu pagrindai
Interneto pamokos senjorams
MS Office biuro darbuotojams
MS Excel
Kompiuterio parengimas darbui
ECDL: tapkite pripažintais kompiuterių vartotojais
Video montavimas
„Penkių kontinentų“ akademija - IT įgūdžiai vaikams
MS Excel per pietų pertrauką!
Kontaktai

Kareivių 2, LT-08248, Vilnius
Tel. (8 5) 2664520; Faks. (8 5) 2664555
El. paštas [email protected]
Svetainė: http://mokymai.penki.lt