Grožis, stilius

INTUITYVUS PIRTIES MASAŽAS

Lektoriai:
Rimas Kavaliauskas

VšĮ Pirties akademija vadovas, profesionalus pirtininkas, lektorius

Pirtyje ne tik vanojamės, bet ir kitaip lepiname ir puoselėjame kūną, stengdamiesi jį kuo labiau atpalaiduoti, suaktyvinti kraujotaką, paskatinti prakaitavimą. Viena iš efektyviausių papildomų technikų yra  masažas.

Kursas vedamas pagal gyd. Nikolajaus Lobanovo parengtą metodiką. Kurso metu visų pirma išmokstama giliai atsipalaiduoti ir pačiam pasiruošti masažo procedūrai. Yra labai svarbu, kad masažuotojo kūnas pats kuo laisviau praleistų energijas ir vibracijas – tik tada jis sugebės pajusti, kuriose vietose pas klientą audiniuose glūdi įtampa ir mokės ją išsklaidyti efektyviausiu būdu. Todėl prieš kiekvieną masažo užsiėmimą atliekama energetinė mankšta, atpalaiduojamieji pratimai.

Toliau mokoma pajusti žmogaus kūno paviršių, prisiderinti prie jo ritmo ir būsenos. Didžiausias dėmesys skiriamas ne sudėtingai technikai, o paprastiems baziniams kokybiško masažo principams: judesio išbaigtumui, pilnam rankų kontaktui, dėmesio sutelkimui.

 Įsisavinę bazinius įgūdžius – glostymą, trynimą, maigymą, vibraciją, mokiniai dirba su atskiromis kūno dalimis, reikalaujančiomis specifinių įgūdžių – plaštakomis, pėdomis, kaklu, galva. Pamažu išmokstama tinkamai elgtis su visu žmogaus kūnu, jo nebijoti, jį pamilti, sąmoningai pakeisti jo būseną.Programa

Artimiausi kursai Vilniuje 2011m. birželio mėn.

Lygis: Tipas: Trukmė: Miestas:
Tinka visiems Atviras seminaras 14 val. Vilnius

Kaina: 86.89 €

Registracija:
 Masažo kursui, kitaip nei kitiems pirties meistriškumo kursų užsiėmimams taikoma išimtis – čia gali mokytis kiekvienas norintis.
Kaina 300 Lt (3 susitikimai), Pirties meistriškumo klubo nariams - 270 Lt, Pirties meistriškumo klubo studentams - 240 Lt.
Registracija tel. 8 687 11601, el. paštu info(eta)pirtis.lt.

Pirties akademija, VšĮ
Naugarduko g. 91-321, Vilnius
Tel. 8 601 22028;

Tvarkaraštis
Informacijos nėra