Pirties akademija, VšĮ

Pirties meistriškumo kursai:

   Dauguma ateina į Pirties meistriškumo kursus norėdami pagerinti savo asmeninės ar šeimos pirties lygį, gauti iš jos daugiau naudos ir malonumo. Šiam žmonių ratui užtenka bendro supratimo apie įvairias pirties procedūras ir pagrindinių praktinių įgūdžių. Jie nesiekia meistriško pirties procedūrų įvaldymo ir nesirengia dirbti pirtyse pirtininkais, ar vesti procedūrų didesnėms klientų grupėms.

Kiti, priešingai, nori sužinoti apie pirtį „viską“ ir regi save atliekančius kokybiškas pirties procedūras – artimiesiems, klientams, užsakovams. Taip atgimsta prestižinė kadaise pirtininko profesija. Norėdami atitikti ir vienų ir kitų lūkesčius, sudarome galimybę Pirties meistriškumo kursus pabaigti B mėgėjišku ir profesionaliu lygiu.

Pirtininkai mėgėjai:

 Klausytojai, norėdami gauti pirtininko mėgėjo pažymėjimą, turi sudalyvauti visuose teoriniuose – praktiniuose seminaruose bei pirties vasaros stovykloje. Seminarai skelbiami tinklapyje www.pirtis.lt arba galite daugiau informacijos gauti telefonu 8 601 22028.

Pirtininkai profesionalai:

Šie lankytojai kviečiami lankyti užsiėmimus reguliariai ir seminarų mokesčiui suteikiama nuolaida. Jiems yra privalomi pirties praktikos seminarai. Kiekvienas studentas yra asmeniškai ugdomas ir konsultuojamas, jam sudaromos sąlygos išsiugdyti asmeninį darbo pirtyje stilių.
Pirties akademija užtikrina, kad visi Pirties meistriškumo kursus sėkmingai pabaigę pirtininkai atitiktų praktiškai susiformavusius tradicinės lietuviškos pirties procedūrų kokybės reikalavimus. Jie buvo suformuoti daugiametės praktikos, gausių renginių bei Tarptautinių vanojimo čempionatų pagrindu ir atitinka šiuolaikinį pasaulinį gurmaniškos pirties bei namų arba etno SPA procedūrų lygį. Pirties akademija, išduodama pirtininko meistro sertifikatą, išreiškia pasitikėjimą jo gavėju ir patvirtina, kad jis gali savarankiškai vesti kokybiškas tradicinės sveikatingos pirties procedūras.

Įvadinis seminaras:
 
Pirties meistriškumo kursai pradedami Įvadiniu seminaru, kuris vyksta mokymo sezonu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose miestuose. Tai 1 dienos seminaras, susidedantis iš 4 val. teorinės dalies ir 4 val. praktikos pirtyje. Galite pastoviai registruotis į Įvadinį seminarą el.paštu: [email protected] arba tel. 8 601 22028 ir Jūs būsite įtraukti į norinčių dalyvauti sąrašą. Susidarius grupei ( apie 10 žmonių) bus skelbiama data (dažniausiai šeštadieniais) ir patogiausiai atvykti vieta. Įvadinio seminaro kaina 1 asmeniui 90 Lt ( pirtis įskaičiuota). Parduodami DOVANŲ KUPONAI šiam kursui.

Pirties vakarai visiems:

Taip pat rengiame pavienius pirties vakarus žmonėms, kurie norėtų šeimos ar draugų, bendraminčių rate pailsėti ir daugiau sužinoti apie SVEIKĄ pirtį bei pirties procedūras. Kaina nuo 50 Lt žmogui (vaikai iki 10 metų dažniausiai dalyvauja nemokamai). Vakaro užsakymas telefonu 8 601 22028.

Organizuojami kursai
Sveikos pirties ABC
INTUITYVUS PIRTIES MASAŽAS
PIRTIES MIKROKLIMATO seminaras
Pirties ritualo seminaras
Kontaktai

Naugarduko g. 91-321, Vilnius
Tel. 8 601 22028; Faks. 8 5 2784801
El. paštas [email protected]
Svetainė: http://pirtis.lt/lt/pirties-akademija