Viešas kalbėjimas, prezentacija

Igoris Vasiliauskas: VIEŠASIS KALBĖJIMAS - MEISTRIŠKUMO PAMOKOS

Šių mokymų galiojomo laikas yra pasibaigęs. Rekomenduojame peržiūrėti kitus šio organizatoriaus mokymus arba kitus mokymus šioje kategorijoje.

Viešas savęs pateikiamas, tai forma ir turinys. 
Mokysimės atrodyti patraukliai:  pasitikėti savimi ir auditorija. Motyvuoti save ir klausytojus. Šalinti stresą sau ir baimę auditorijai.    
Kalbos struktūra; 

Neurolingvistinis programavimas (NLP) padės mums suformuoti ir pateikti auditorijai;    Kursime Įtaigias istorijas, kurias pasakojame sau, klientams, vaikams, antroms pusėms, vadovams ir darbuotojams;    Dalyvausime vėlyvuosiuose vakaro skaitiniuose;   Viešo kalbėjimo madų šou- neverbalinės kalbos ekspresijos konkursas;   Kvėpuosime ir balsuosime;   Lavinsime balsą;  Ir žinoma, varžytuvės. Konkurencija yra gerai. Suvokta konkurencija – fantastiškas laiko praleidimas: debatai viešose erdvėse, kalbos ekspromtu čempionatas ir dar visko daug daugiau

Lygis: Tipas: Trukmė:
Tinka visiems Atviras seminaras 3 dienos

Kaina: 1881.78 €

Data: 2014 m. lapkričio 20-22d.

Vieta: Ulonų g. 5, Vilnius   
Investicija  - 545 €  (1881,78 Lt) 
Ankstyva registracija - 455 €  (1571,02 Lt) iki 2014-11-07 (imtinai)   

Pasidomėkite dėl išskirtinių pasiūlymų grupėms iš 3 ir daugiau, bei dalyvaujant trečiame ir daugiau seminarų. Tel.: 8 (5) 2472381    

Į kainą įskaičiuota: kursas, pilnas maitinimas (kavos, pietūs, užkandukai) ir visa programa. Jums tereikia atvažiuoti. Tiems, kam reikės viešbučio, padėsime pasiorganizuoti.


http://www.projekona.lt/?pid=197

Projekona, UAB
Ulonų g. 5, Vilnius
Tel. (8 5) 2472381;

Tvarkaraštis
Informacijos nėra