Apskaita ir finansai

Vidaus auditorių mokymai (2 dalis, 8 val., 2 dienos)

Šių mokymų galiojomo laikas yra pasibaigęs. Rekomenduojame peržiūrėti kitus šio organizatoriaus mokymus arba kitus mokymus šioje kategorijoje.

Lektoriai:

Vidaus auditorių mokymai skirti asmenims, kurie norėtų ir planuoja ateityje dirbti auditoriaus darbą. Vidaus auditorius reikalingas kiekvienoje didesnėje įmonėje ar organizacijoje. Vidaus auditorių mokymų antroji dalis skirta pirmąją dalį išklausiusiems klausytojams, kurie gilina žinias apie vidaus auditą. Taip pat šie mokymai gali būti puiki dovana gimtadienio ar kita proga Jūsų Kolegai, geram draugui ar artimam žmogui, todėl galime pasiūlyti šiuos mokymus dovanų kupono forma. Registracija į mokymus vyksta elektroniniu paštu [email protected] arba tel. 8 676 71938. Taip pat Skype kontaktu: investicijugrupe.lt

Programa

Vidaus auditorių mokymų metu aptariamos šios temos:

1. Veiklos audito samprata. Poreikis.
2. Valdymo auditas.
3. Vidinio audito organizavimo ir veiklos specifika bankuose.
4. Apskaitos principai.
5. Informacinių sistemų auditas.
6. Finansinės veiklos teisinis reglamentavimas.
7. Finansinis auditas.
8. Vidaus audito organizavimas valstybinio sektoriaus įstaigose.

Tipas: Trukmė: Miestas:
Atviras seminaras 8 valandos Vilnius

Kaina: 150 €

UAB "Vilniaus turto nuoma" nuolat organizuoja mokymus, susijusius su turto (finansiniu, komerciniu ir kitos paskirties) valdymu ir kontrole. Po kiekvienų mokymų išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai. Mokymus veda profesionalūs specialistai, turintys patirties įvairiuose ūkio sektoriuose.
Pagal poreikį mokymai vyksta savaitgaliais ir vakarais po darbo Jums patogiu laiku. Mokymai organizuojami visoje Lietuvoje. 
 
Registracija į mokymus vyksta: Tel. 8 676 71938 arba
El. paštu: [email protected]

Vilniaus turto nuoma, UAB
Laisvės pr. 60-1107, Vilnius
Tel. +37067671938;

Tvarkaraštis
Informacijos nėra